Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

miért fiatalítod a motorod?
Váltótengyelyt senki sem árul 122-es Rs-be?mert lehet h csak az görbült el.
családi okok miatt eladóvá vált a 125-ös Rs-em. Olasz papirokkal én 50-es ként használom de forgalomba helyezhető minden papírja megvan hozzá! Kitűnő esztétikati és morikus állapotban van új:lánc,festés,plexi,gumik érdeklődni:balazs1616@citromail.hu Tel:20/93 16 765
vegyél fel msn-re pls ! poker-2004@hotmail.com
nekem van egy 3ezer ft
Helló
Van vakinak rotax 123-as blokhoz power motorja ? (nemtom h van-e külömbésg....)
Vertex-et 21-ért tudok, de csak emailben kaptam árajánlatot, úgyh nem tudom h 1 vagy a 2 gyűrűs, a Prox-ra is annyit írtak, Wössnerre meg 23-at.
nállatok mipíz az eggyűrűs kovácsolt asso dugó 08'as rs-be?
akkor még szerencse, h megvettem tavaly
haverén végig nyitva volt a power (aszsem ott is megragadt). baszot sokat evett de baszottul ment
létezik olyan hogy megragad a póver nyitott állapotában? mert szerintem nálam ez történhetett.felpörög végig de nem nyit a póver , vagy ugye nyitva van már. elindulásnál erőtlenebb. jólgondolom hogy ez lehet a gond?
4. kép az nem 122, szar ez a román kalóz net úgy látom:D
az összes képen 122 van
3. kép is 122
nekem van 2fajta

katalizátoros 3ezer ft
síma rezó 6ezer ft

üdv:Zoli
150/60R17 Continental Conti Sport Attack gumi,új ,garanciás eladó vagy értékegyeztetéssel új 140/70-re cserélném!
nekérdeztem semmit!
mi a külömbség a 122 és 123as rotax blokk között?
1-2.kép rotax 122
3-4.kép rotax 123
heló! nekem van 123-as! de csak külön, vagyis szétszedve! kopmlett blokk, váltó és a kuplunkgból van még alkatrészem! henger, főtengely nincs!
a tavaji árlistában igen, de idén ez már sajnos nem él
én italmonotol vettem, ugyemlékszem 23ezer volt az eggyűrűs vertex...
Nem sokkal, de annál tudok olcsóbban. Pedig nagyon megörültem , azért köszönöm!
Így van
Csak a gyengébbek kedvéért, tehát azon az áron amin a webshopban van kirakva, pl.: Vertex 25e?
ha olcsón nem is, de listaáron tudok adni dugót
www.robogotuning.hu