Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

énvoltam:D
Van eladó 2 fémházas meghajtóm is ami patent, működik... Ja meg 34es csonkom is ami új!
Olvass vissza ott van telószám azt mondják 6500+postaköltség!
megfúrtad a vázat? azta
kösz a választ (ettől féltem bár a fúrás még mindig jobb mint a hegesztés) egyébként nekem mitora lesz felrakva
rs 125höz keresek, fémházas kmóra spirálmeghajtót
sikerült hozni a karbihoz cuccokat?
olyan,hogy anyacsavar,nem létezik
sziasztok ingyen nyeremény
ha érdekel valakit a dolog irjon egy emailt erre küldhetitek yamaha450wrf@freemail.hu hogy melyik emailra küldejm a meghívót szerintem érdemes vele foglakozni semmit sem vesztetek vele olvasátok el amit linkeltem de elöbb le kel menteni ha nem hiszitek el olvasatok utánna


http://data.hu/get/2258204/Hog...
nem, de én viszont rendesen megcsináltam/megcsináltattam őket pénzt, és időt nem sajnálva...
Te meg képes lennél egy 5-10 ezer forintos cuccon spórolni, mert nem hiszed el, hogy a lendkereket nem az éknek kell egyhelyben tartania.
az a lényeg h a te motorjaid midig papa állapotban voltak és soha nem volt semmi bajuk.szal kössz az előre jelzést.
neted megcsináltad, te génsebész?
jó nekem 8, csak majd ne bömböjjé amikor a nyár derekán elnyíródik a főtengelyed
majd meglátjuk
komolyan nem akarsz új lendkereket venni? el fogod baszni a főtengelyed, ha úgy rakod fel ahogy most van...
OK akkor majd hétvégén megnézem és írok ide vagy esetleg vmi telefonszám?
Aha most a napokban, de ma mndta hogy neki 28asra kellett volna aztán mondtam neki hoyg nem akarom átbaszni de arra nem lesz jó. Szal így megmaradt nekem és továbbra is eladó. De mondom abszolút hibátlan állapot semmi gané repedezés nincs rajta.
Sajnos most albiban vagyok de a hétvégén lemérem és akkor jelzek hogy kell-e a csonk!
Egész jónak nézz ki, de ez amúgy már volt fent 1x nem és akkor vki le is foglalózta nem?
S.O.S
OK köszike mindent srácok jó hogy itt van ez a fórum nélküle sehol se lennék!
A főtengelyre a lendkerékhez milyen menet emelkedésű anyacsavar kell?
igen, aluházas nekem 96 os rs be kellett.
CSáá

Nekem van szívócsonkom egyszer sem használt tehát teljesen új és repedésmentes. A belső átmérője 42 mm. Tedd már meg hogy leméresd a karbit mert nem tudom hogy jó-e rá. 32-esen éppenhogy lötyög azért gondolom hoyg 34-re jó.

ÁR: 6000 FT
gyári idomhoz nem jó mert beleér a lámpába