Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kiállításra jössz?
tomos rulz
40-45 elég neki
erről jut eszembe, ti milyen arányban keveritek a racingot? ugyanis kilett kötve az olajzásom, lassan meg nyakunkon a NYÁR éshát ideje kitolnia gépet... kellene valami amin elindulhatnék. én 1:40re gondoltam
Elmennek az Agiposok is a picsába
3/1 kúton van Racing 2T 6k-ért basszus
az egyiken úgy felbaszott az eladó, hogy majdnem kértem a panaszkönyvet...
-Segíthetek?
-Igen, Racing 2T-t keresek
-Mibe?
-Motorba -.-
-Robogó?
-Nem, motor
-Itt van ez a city 2T, ez jó a robogóba.
-Az lehet, de nekem ez nem jó, ez robogóba való, nekem meg motorba kell.
-Motor?
-Igen, motor, amin kell váltani is meg minden...
-Benzines motorba?
- Nem bazmeg, dízeles gőzmotorba!

Ezen a szinten tartunk emberek, hogy nem elég, hogy alig van, ha van 6ezerért, de ha nincs még fel is basszák az embert, nem tudnák egyszerűen azt mondani, hogy nincs... gyönyörű
mennyi a rendszer?
van első láncvédőm
Hali! Köszönet mindenkinek aki segített az alkatrész kereskegéteimbe (Rescept Bence ).
Még egy átkozott első-hátsó láncvédő burkolat kéne -'07es RS 125re-.
Valakinek nincs véletlen? Vagy ötlete hogy merre keressek mert sehol nem találok

(Ez az én töröttem....)
Ismételten nagyon szépen köszönöm Majd leírom h mi lett az eredmény ! Kül. karbit már szétszedtük kifújkáltuk mindent csináltunk vele de maradt olyan amilyen volt ! szal az passz még mindig :S:)
Hát a karbit azt szedd szét és nézd meg az úszószintet, meg ha már szét van szedve a "tűszelepet" is meg mindent nézzél át.
A powerelektronikát pedig úgy tudod ellenőrizni ha felnyitod a tankot, jobb oldalt az akksi mellett van a mágnesbehúzó, ez egy (általában) fehér csatlakozóval csatlakozik az elektronikához, ezt széthúzod és egy keresőlámpával vagy egy 12V-os kis Wattszámú égővel amin van 2 vezeték megnézed, h világít-e?
2000-es fordulatszám alatt és 7800-as fölött kell világítania.

Remélem tudtam segíteni, sok sikert!
hat igy van az a kabel mar reg nincs benne...bar eltudnam ugy mondani hogy ne rohogjetek ki :) szal a karburatornal vmi tuvel nem lehet ezen allitani? vagy vmit mondott a szerelo hogy ott van vmi tu és azt lehet allitani lehet tul sok anyagot kap akkor
vagy epp tul keveset...ez beallitas hiba az biztos...
Az amiről te beszélsz, ott 5-6 között torpan és még véletlen sem 7-8nál :D
Helló olyan kérdésem van hogy mi lehet a probléma , a karbiból ömlik a benzin de ha el indítom semmi gondja (az úszó nem akad fent) ? mi a tűszelepre gyanakszunk lehet ? és még az h 1-2-3-ban nyit a power 4-5-6-ban nem itt pedig az elektronikára ! válaszotokat előre is köszi !
elektrónyikai folytás lessz a hiba oka!majd az okos emberek elmagyarázzák meg képekkel is illusztárlják madj a dolgokat!am gyorsan csak annyit h a gyujtas elektronikbal kell kivágni 1 kis vezetéket és megszünik ez a habogás 7-8 között
Nagyon szívesen!
Hívd a fiam: 20/4440629, szerintem van minden.
Üdv!
Sziasztok. Lenne egy fontos kérdésem. Szval az en motorom rs 125 2001-es kiadás fojtatlan. a probkéma az hogy 7 és 8 ezres fordulat kozt amikor nagyon meg kene indulni megtorpan. ezt minden sebessegi fokozatban csinalja. ha uresben gazolgatom akkor is a mutato felmegy 7-8 ezer koze és pattog a kipufogo nagyon nehezen megy at ezen a tartomanyon de ha 8 eze fole kerul onnantol megint semmi gond.még kezdő vagyok a motor muszaki reszehez, ezért kérem a segitségeteket. gondolom ez beallitasi hiba lesz.ami biztos hogy a kipufogom nemrég ki lett égetve és egy picit nagyobb fuvoka van a mociban ezt szakszerviz csinalta. valaszotokat elore is koszi.
Hali!
Nekem pedig váltókarom volna 8000-ért. De azt nem tudom, hogy a "07-esre jó-e... Mert elméletileg ez "04-esre való. Ha ugyan az akkor buli
ha a tükör megeggyezik a régi (púpos rsével) akkk 5000 ért tok újonan tükröt (moped91nél 4500 ft /db
fórumlakók:D rs vázát mivel polírozzátok? már aki foglalkozik a motorjával.
az új árak:
Váltókar 13000.-Ft
Tükör/db 14000.-Ft
Index/db 11310.-Ft
rendszámtábla tartó sima müanyag 500.-Ft
Az árak nem pontosak alvázszám után tudok pontos árat mondani.
Lehet picit több is, de kevesebb is.