Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem papiros!
ára: 55.000Ft

http://www.expressz.hu/auto/ja...

Csak egyben eladó!
speedfan@citromail.hu
Az adatlapodon lévő kép melyik játékról készült? :D
h. soroltál sok cumót, m1 VizsgaidőSUCK ilyenkor az agya is suckol a lényeg a vaáz papíros-e és mennyi?
Szia

hogy érted azt h külön?
Nekem van vázam eladó! (fasza csontból) És adom a rendszámot is hozzá!
a váz rendszámos? külön, nem eladó?
Ezt csak neked!
Ipari hurka töltö!
Mtz alkatrészek nállam kaphatóak! Korlátozott számba! Totálkáros Gsx-r-ekere tökéletes!
Akár Csivavára is felszerelhető! 2szer többet ugat / perc!
ment egy mail
Rendben
Okés, ez nagyon jó ár érte. De csak érdeklődtem egyenlőre, esetleg ha lessz majd később, amikor nekem meg pénzem lessz, akkor majd irok
18000,- keveset használt ,szinte új. elektromos POWERJET-es,34-es

(már csak egy darab van)
A mikuni karbik mennyibe kerülnek?
Hello Krakkay!
lehet már tudni valamit a cuccomról?
Most is fogadjunk hogy ott kuksolsz a gép előtt és várod a válaszom... te kis Kocka XD inkább éld az életet a virtuális világban azzal nem teszel kárt a világnak...
jajj egyem a lelked... :D olyan kis izé vagy.... De valami újat nem tudnál mondani/mutatni? Csak ezek a retro szövegek meg a napiszar... XD szánalmas egy kis buza vagy.. :D homárka..
ajajj... már megint a napiszaron voltál látom... XD de én úgy tudtam hogy te vagy a képen XD elvileg te vagy a buzi... XD meg valami kis barátod... XD no de mind1... :D menj ugorj és aludj örök álmot..
anyádnak meg nincs is foga... nehéz lesz fogazni... XD
occsó játék hülyegyerekeknek.. XD Meg ne idegeskedj hanem oda... XD XD Valami újat is ki tudsz talalni vagy maradsz a régi retro köcsögségeknél? te nyámnyila
éces? XD haha... az úgy kell írni te kis analfabéta hogy AIDS... te kis pöcs.. XD látszok hogy egy alacsony intellektusú kevésbé integrált alapszemélyiség vagy XD
vagy maradj meg a traktoros játékodnál.. XD
és ebbe hol vagyok én te szerencsétlen? XD Inkább ugorj... :D Rég láttam már úgyis egy ilyen Tragikus vígjátékot XD
rajta :D de vedd fel kamerára... utána mehet az ilyen"közösségi" portálokra... te Nemi-Gaz... XD
jajj meg az adatlapodon a kép... Tipikus paraszt vagy nem? :Dde... XD