Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hehh... bocs... nem tehetek róla hogy apád egy alkesz, veri az anyádat téged meg erőszakol... ezért lettél kis langyi.... No de miid1 :D nem akarom nagy dobra verni hogy egy szerencsétlen gyerek vagy.. :D am látom tudsz honnan meríteni.. saját anyádat feltöltöd az ilyen "közösségi" portálokra :D De azért nem haragszok hogy a saját családod égeted :D
Genkszter-es nézés elmaradt!
Hallod Odi te mekkora egy pöcs vagy... Erre vered a f*rk*d.. Te is egy ilyen 16 éves kis pöcs vagy aki a napiszarra meg csibefaszra feri kis pattanását... mert mást nem tud csinálni. Raknád fel magad és vállalnád be hogy valójában egy rossz kis b*zi vagy... egy kis takonynudli vagy.. fogadjunk hogy vagy vagy 150 cm 100kg szeplős pattanásos kis szemüveges kocka aki tényleg arra veri hogy másokat így cinkel... csak gratulálni tudok... Ülj le egyes..
Verd bele a pucád azt elmegy még 30000000millió kilómétert! Szerintem
igaz amit tyt mond... inkább várj még egy fél hónapot az összerakással, addig ugyis összejön a pénz egy dugóra, és egykalap alatt azt is szereld be!

ezlenne a legjobb verzió
20e az nem kevés. Gyári előírás szerint valahol 10-16e között cserélni kell. Használattól és még sok dologtól függhet, hogy meddig bírja. Én a helyedbe kicserélném minél előbb, mert ha gebasz lesz, viszi a hengered is. Üdv
Csináltam ma az RS-re 2 db bukógombát mert amiket a neten láttam azok eléggé drágák és nem is túl szépek ráadásul az Rs-re nem is találtam egyáltalán gombákat. És annyira jól sikerültek hogy szerintem érdemes megmutatnom ha érdekel valakit csinálok is neki.
Az aluval volt egy kis bajom mert én öntöttem és egy kicsit salakos maradt a közepe de legközelebb majd jobban kisalakolom. Itt egy pár kép ha valakit érdekelne jelentkezzen! Este még dobok fel képet hogyan áll a motoron csak most megyek dolgozni! Üdv
15000,- (dugó+gyürü)
dobot keresek korekt áron
Eladó Aprilia af1 125 Váz!


Kerekekkel együtt,szinte új gumikkal, elöl háttul tárcsafékkel féknyereggel együtt, bölcsővázzal, kilóméterórával, színre fújt 2 komponensű (festés+lakk) metál fekete színnel!

60.000Ft
speedfan@citromail.hu
dugókat mennyiért adod?(március környékén potenciális vevőnek számítok:D
ejj geci nembirom ki azt a két hetet mire kész a motorom:S:S:S:S:D:D
(főtengely csere + az összes(tényleg:D) az összes csapágyat kicserélik :D
am ha 20 ezer van az asso werkében az tré?max mennyit bír ki?
új dugóra még nem tudtam összekaparni a dellát:D
Sziasztok!
Egy olyan kéréssel fordulok hozzátok,hogy vki nem tud nekem küldeni/adni egy méretezett rajzot jolly moto,vagy arrow rezoról,és dobról? Ha vkinek vagy szíveskedjék erre a mailra küldeni: manky956@freemail.hu
Köszönöm
esetleg kép?
holnap reggel 8tól
msn? vagy csak tel?
mikor csöröghetek?
Van! adatlapomon a tel
haligali nincs valakinek hangtompitó dóbja rs re ? nagyon hálás lennék ha lenne nemsokára késza motormom és már csak 1 dob hiányzik
Csocsi! Nem tudom vki hallott e már a Shark kipufokról rs-ekre. Lehet tudnék egyet szerezni és azt szeretném kérdezni, hogy tud e vki vmit erről a fajtáról. Sajnos csak az arrowban meg a jollyban vagyok jártas Köszönöm a segítséget!
aprilia rs 125 alkatrészek eladok
szerintem egyszerűen pang a járműpiac. Aki eladni akar, annak hátrány.. Próbálkozz tavasszal szerintem. Meg rakj fel jobb minőségű képeket.
igen
citromailos cimedre ami az adatlappdon van irhatok?