Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nyugi a srác is egy pöcs...
igen, ha jól sejtem ez a "nagyon jó állapotú" a külsejére utal. már láttam a motort az úton, a srácot nem ismerem. nekem picit furcsa hangja volt, de aztán ki tudja
"Amúgy a motor gyönyörű esztétikai állapotban van.Elől, hátul új gumik! Új lánc szett! A motor tényleg kitűnő állapotban van! Aki nem hiszi jöjjön el és nézze meg! AZ ÁR FIX MERT A MOTOR NAGYON JÓ ÁLLAPOTÚ! friss műszaki!"

szerintem önmagát győzködi..
Értem!
Köszönöm szépen.
Csak nézegettem a hirdetéseket és ennek az árán megakadt a szemem hogy csak ennyi.
Vagy még ezen gondolkoztam ha az enyémet elvinné valaki:

http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/apri
lia_rs_125-2735101

De persze tudom hogy nem szabad egyböl az első motorba beleszédülni.:)
gyerekek be kell menni reklamálni a vonalkód számával meg a küldemény adataival. Egyszerűbb mint itt szapulni egymást nem?
Először legyen meg 2 csomagom és utána írok rád hogy mizu mostanában a posta vagy a megrendelők csinálnak érdekes dolgokat
a csomag másnapra ottvan, max 2 nap
Keresek piros hátsó üléshuzatot vagy komplett ülést RS 125 Spains No. 1-hoz.
Helló Krakkay!
nem azért,de ha feladtad múlt hét csütörtökön akk már 3-szor itt kellene lenni,nem?
eddig mindig megjött másnap vagy harmadnap a cucc,
nemtudom hogy hol van de 1 hét alatt már biztos itt kellene lenni-e
és azért nem kértem mástól,mert ha egyszer megbeszéltünk valamit akkor én ahhoz ragaszkodok.
most akkor lesz belőle valami vagy sem?
rendben ,de csak holnap tudom megnézni a méreteket, meg lefényképezni az újat
ugyan az,csak,BD -sen anyagon tudsz állítani ,az RD-sen levegöcsavar van
ja és írd már le milyen tű meg kehelycső van benne
csinálj mind a kettő aljáról képet és a légszűrő felőli oldalról és eldöntöm még ma
ez meg pont az hogy levolt ütve vagy valami gebasz biztos volt vele...
egyrészt újra van fújva a fejidom...fejidomtartó konzol is kicsit furán áll (sztem) másrészt meg fasztuggya hogy mit jelent a szemébe hogy nem helyezhető forgalomba...
esetleg majd késöbb kiderül hogy lopott a motor mondjuk olaszból, vagy csak simán nincsenek meg a papírjai?
nameg a 180000is érdekes ár amikor egy blokkfelújitás majdnem annyi
nemakarlak elkeseríteni de lehet jobb az ienekből kimaradni (papírok miatt főleg)
Amugy a 2 közt mi a külömbség?
Mindenképp BD -s kell? mert csak RD -st találtam használtba.
BD -s csak új van amit 12000,-ért tudom odadni ,ha érdekelne az
RD -s csináltam róla képeket
Irányárnak kettőért
deákért?
sóette nyomok mindenhol, fejidomtartót nézd meg műszerfalask épen, nincsenek meg a levegőcsövek ott a luk a vázon láthatod, a hátsó ülésről hogy szakadhatott le az utaskapaszkodó arra kiváncsi volnék, az első fékkar is valami nagyon furán fenn van a kormánycsutkán, azt sem tom miért. de lábtartó nem ferde, úgyh ki tudja. akár jó is lehet
Így külsőre nincs leütve.

http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/apr
ilia_rs_125-3542875
találtam egy hirdetést kerék nélküli motorról. most akkor tényleg nincs kereke? (ha durván jó állapotú, akko vedd meg, vegyél egy forgalmis rs-t aminek kuka a blokkja valami hülyegyerektől gomboké és kész.
Sziasztok!
Szeretnék tőletek egy kis segítséget kérni!
Talátam egy rs 125-öt, és annyi a baj hogy fogalomba nemlehet helyezni.
Ugy van írva a hirdetés.
Azt akkor tényleg nem lehet sehogysem forgalomba helyezni?
Külön felhasználás szerinti csoportositás:Gumi melegítő kínai:250ezer
-Motormosó kínai:200ezer Motorörző kínai:250ezer Univerzális kínai mind3 feladatra kiképezve:400ezer ft
aa figy: veszünk 20 kínait, és párosával áruljuk őket gumimelegítőnek, lehelgetik, dörzsölik a gumit, de belátás szerint hazsnálhatók motormosásra is pl. menynibe kerül egy kínai rabszolga, 2-300ezer? nem kell hozzá áram sem
pokróc?
:)