Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aprilia rs 125 maradék alkatrészek
lehet aztmondani rá hogy sok olajat kap abban az esetben ha állandóan nyélen mész üzemmeleg motorral és úgyis olajos...akkor sok olajat kap...de addig amíg melegítgeted a motort nemmindig forgatod le akkor pont annyi olajat kap hogy ha üzemmeleg motorral mész és lenyelezed5-6ba akkor nemfog megakadni és ezért tűnik soknak mert nemég el...
sziasztok. szerintetek, ha a hengerből a kipufogón át távozk olaj az természetes? mert szerintem vagy sok olajt kap a gép vagy nem tökéletes az égés. egy bizonyos ember magyarázza hogy annak olyannak kell lennie kíváncsi leszek a véleményetekre
Igen irigyellek, én is mindig ezt akartam megcsinálni az rs-en de vhogy mindig elmaradt meg nem is értek ehhez annyira sajnos. Szép munka, gratulálok
ha érdekel nekem van hátsó lábtartó páram 5000ft-ért.
helósztok van valakinek "94"-re uttas lábtartók+km óra meghajtás? (ami a tengelyen van)
ja és a többi fotó itt: http://dl.dropbox.com/u/393240...

(ha valakit érdekel)
beledeztem ma az első lámpám meg csináltam új rendszámvilágítást is
a kép nem adja vissza igazán a szép fehér fényeket
valakinek egy új X2-es tű 2000ftért?
hogy soha nem tanulják meg ezt a gumidolgot az emberek..
fos lesz tőle a motor....alig akar majd fordulni meg egyéb ien finomságok...
nekem nemjött be a 120as előre...
ha csak kézi kenceficére gondolsz, amiveleleve polírozott de nem lakkotott felületet lehet subickolni, akkor simán ecetes víz, és rongy.
perszw lehet kapni erre folyadékokat jó drágán, de azokban is csak valami gyenge sav van, esetleg hangyányi sziszolóanyg.
az átlátszó folyadékokat teljeswn faszánkiváltja az ecetes víz majdnem ingyen.

ha nem polírozott felülett akasz glppel polírozni, akkor a felületi minősértől függően először lehet, hogy sima csiszolás kell egyre finomabb papírral, otánajön a polírkorong, meg a polírpaszta.
polírpasztát nagyobb szerszám, vegyi, festék, vagy hasonló ipari kereskedésekben lehet venni, vgy csiszolóanyg boltban.
grat
Tipusra lennék kiváncsi, hogy ki milyet használ...
polírpaszta?
:)
Alu polirozáshot milyen pasztákat ajánlotok?
atisrace24@msn.com
Nem,nem csináltam jégmotort idén.
nincs véletlen 122es powernyelved? (az alu)
a hosszabb, de szerintem ez egyértelmű...
nem tugyátok hogy a povernyelv meik részmegy felülre aa rövideb vagy a hosszab?
lánc kell akkor?
Szevasztok!
Valamelyikőtök használja az RS-t 120-as 160-as gumikon?
Érdekelne, hogy mi a véleménye róla!
Jobb? Rosszabb?
Én kanyarvadászatra használom a gépet, meg túrázgatásra!
Véleményetek?
Köszi előre is!
Szevasztok!
Ha valakinek végdob kell lesz egy pár darab /nem gyári/