Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gumimelegítő érdekel valakit?
Rendben,de csak holnap tudom.
látom még nem vettél fel! mind1...
majd holnap leszek! csáó
vagy e-mail is...
Nem Hé hanem neked is szia !
Ha nem nálad és nem nálam gondolom a postán ?
Am sztem van másnak is itt nem kötelező rám várni !
Hé Krakkay!
mi a szar van már a csomagommal?
elméletileg feladtad múlt hét csütörtökön,azelőtt meg vagy 3 hete mondtad,és még nincsen sehol
vegyél msn-re ott besz.
adatlapomon!
Igen erről a kettőről!
ugye ezekről van szó?
Helló!
Igen az első képen a légbeömlő van ebből is mindkét oldal kéne, a második képen pedig pontosan nem tom miez de a fejidomra kell csavarozni és ebből is mindkét oldal kéne. Am a beömlőket mennyiért adád el?
ha érdekel én tudok eggyet 10eft-ért. norm állapotú
csáó
nekem van de csak légbeömlő, ami az első képen van!
az ugye az? ha jól látom!
Sziasztok! Én ezeket az alkatrészeket keresem a 94-es rs-emhez. Mind a 2 oldal kéne mind a kettő alkatrészből. Aki tud az kérem szóljon! Köszi!
vedd le az alját csinálj egy képet róla meg a légszűrő felőli oldalról is
Nekem van ,8000+postáér.
Sziasztok! Extrema hűtőt keresek, akinek van az jelentkezzen pls. Bontósok vagy akinek van fölösleges esetleg ha tudtok adni vmi jó tippet, hogy honnan tudnék még szerezni azt is megköszönném. És még annyit h csak extremáról érdekel a hűtő a többiről nem mert azokból van nekem 2 Tényleg, ebből az egyik eladó szóval aki keres hűtőt azis szólhat mert eladó de a csere is érdekel extrema hűtőre
kösssz
itt a haw kéne egy E30
(OO=[][]=OO)
dellorto phbh28BD valakinek van eladó?
06308202303
nincs rajta a lakat
rgvzoli egy telefonszámot kérhetek ahol elérhetlek?
És azt honnan tudjátok biztosan, hogy egy pl 2004-es gépen teljesen nyitott rezonátor van?
Esetleg egy árat mondanál rá?
Első hátsó felnibe a csapágyakat érdemes kicserélni vagy ne basztassam? Amúgy semmi hangja nincs csak már ha úgyis kikapom a gépből a felnit akkor gondolom nem egy nagy összeg azokat is kicserélni újra. Amúgy 26ezer km van benne. Csapágyból milyet ajánlotok bele?
5000pezó
jaja erre mi lenne az ára ennek?