Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de a 206ost láttad már sztem, mert a garázshoz azzal szoktam beállni
Hát ha a koss téren ültél, Kókival vagy a mocisokkal, akkor igen. Optikailag hevített ezüst 206osban lehet látni, meg néha fekete zafirában.
Valamelyik nap te intettél nekem egy kocsiból?
VérRS magadhoz tértél?:D
Bence lécci írj rám msn-en!
Csáá

még mindig van 0km-es hibátlan állapotú szívócsonkom 42mm-es belső átmérővel. Akit érdekel szóljon.
teljesen hulyek vagytok, h meloztok nekik ingyen, aztan meg hagyjatok h ilyen balfaszok iteljek meg h jo-e a munkatok a 0 szakertelmukkel. valoszinuleg annyi kozuk sincs az ujsagirashoz, mint nektek.
... ha már sokat kellett várni az eredményre legalább nem is sikerült. A zhk közül is ilyenek a "kedvenceim" :)
én még csak most láttam. Hát basszameg, eléggé így jártunk. De a lényeg, hogy megpróbáltuk :) Pedig jó lett volna :( még jó hogy közgázt tanulok és nem újságírást, pedig tetszett volna a meló
hátbazmeg.. ez nem jött össze
Akkor vehetnél bele elemeket is, mert olcsó, de nem fog vele működni a motor, mint ahogy a riasztó akksival sem.
hm.. igazad van elnézést tudatlanságomért! Valóban nem a legjobb megoldás, de olcsó
én is. aszonta a déness hogy a főnök úr maj kitalálja milesz
én is tisztellek baszdmeg, és már rég használom őket. De most tényleg sok volt a szóismétlés.
elnézést, ominózus
tyt tisztellek bazdmeg. de most a két új szó amit megtanultál, az az "anonym", és az omniózus?
tán neked se? hehe :)
ahhoz képest hogy elvileg az ominózus péntek utáni hét elején reagálnak, kurvára nem válaszoltak semmit sem :)
De mi azért melózzunk péntek este, határidőre :) vicces. Már írtam is nekik hogy mi a péló van :)
namivan, neked válaszoltak már a tesztmotortól öcsike?
Nem csoda, ha:
1. idejön anonym poénkodni
2. olyan témában ahol nem olvasott vissza
3. úgy, hogy nem értette az egészet
4. és erre még az idiótája be is linkeli az ominózus részt, és abból sem jön rá hogy ő volt a balfasz.
milyen simulékony stílusod van :D
na mi van Micimackó, elég gyorsan bekussoltál a nagy anonym pofáddal... Nem tán rájöttél, hogy te vagy a balfasz?
cső

nem tud vki véletlenül olasz ebayröl rendelni?
kurva nagyot:D