Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

arrowal nekem is úgy megy végre mint tyt nek csak a sebességeknél eltérnek az arányok
rég írtam már de ez azért túl tesz minden határon addig ütnélek amíg lélegzel te nyomorék buzi
szerintem azért annyira nem vészes. legalább a kedve jó :D
am. ez gyerekes... én is mentem 160at a motorommal... jó kellett neki egy kis út :D de mentem vele és én sem 160cm 50kg vagyok. szar vagy. eriggy innen
ebből a szemszögből nézve nem is rossz a dolog.
figy, ha jól szopik.. hm.. azé ha micimackó lepippant azé az extrém viszont milyen finom kis selymes lehet a buksiját simogatni miközbe szörcsög a makkodon
bár az valószínű, hogy legalább Micimackónak bejövök, ha már a wiwen is engem néz..
kit érdekel? nem modell vagyok vagy mi a pöcs..
lássuk be ez nem a legelőnyösebb kép rólad
fűtött lesz ?
Szeva,
Vagy az RS125 gyári tömegével nem vagy tisztában, vagy az enyémmel. A végsebet meg aki nem hiszi, járjon utána.
Azok után hogy az rs250es topicos dologgal beégtél, most képeket raksz be rólam a csajom iwiw profiljából? ejjha
Sziasztok!

Van valakinek tapasztalate erről a kipufogóról?
Gyári hengerrel milyen?
http://cgi.ebay.de/Aprilia-RS-...
Meg mikor anno megvették a telket apuék, a mi telkünkön maradt a harangozó háza (mellettünk van az újvárosi templom). 120 éves kb. :D Aztán a bontott téglából be lesz fejezve a garázs.
Régen ólak voltak, lebontottunk(am) egy falat meg a mennyezetet.
Mindjárt jön a duma hogy ez a kép még szülés előtt készült........
Áruld már el nekem hogy ment alattad 164 et az Rs amikor nehezebb vagy mint a motor
16/40et kell feltenni és akkor a szembe szél nem fogja meg
ezek szerint kb tök ugyan az... :)
remélem hétvégén kicsit jobb idő lesz, meg szélcsend lesz, és akkor megnézem.
jólvan, köszi szépen
előtte 3ban 100at sem ment. Én nagyon komálom az arrowomat, a legjobb befektetés volt a mociba! Aztán a DID meg a pilot power :)
Szeva, út és körülmények kérdése.
3ban 110körül vagy picit felette
4ben 135 körül
5ben 150
6ban 164 volt a legjobb, de ehhez tekintélyes hosszúságú 4sávos kellett, meg sok idő :)
150en gond nélkül fenn van, afelé meg nem szoktam lőni túlságosan. De viszonylag rövid úton képes a 155re. Szerintem szélcsendben, jó időben, hosszú egyenes szakaszon próbáld ki, de azért vigyázz :)
Ja meg bújj be a plexi mögé amennyire csak lehetséges, de ezt mondanom sem kell :)
Tyt! neked hogy megy az rs az arrow-val?

nekem nemrég lett bejáratva meg beállítva aszalóséknál, aztán megnéztem volna hogy mennyi a vége.

136 negyedikben
150 ötödikben
153 hatodikban 9500-10k körül volt, de akkora szembeszél volt, h nem tudtam jobban felgyorsulni...

gyárilag 167 volt a vége. azt hittem az arrow-val bőven 170 fölött lesz. aztán most még csak meg sem közelítette :\
nem mintha akkora probléma lenne, mert amúgy kecyjó lett a motor. csak így végre többet vártam...
nofene, építési engedély, stb? :D :D
akkor nem én voltam :)
Apropó garázs, most "építem" itthon.
Ja azt már láttam, de sztem a zafirát is, amúgy meg egy fehér kocsi volt és az anyósülésről intett valaki. Motorral mostanában keveset járkálok a vizes út miatt, nem akarom összeganézni (még1X :D), koss téren nem tom mikor voltam utoljára :D :$ inkább az astránkkal megyek többet.