Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor a rotax dugót külön 10ért ideadod?:D
Szia,dugo nélkül 40000,- de 123 ra jó,ha 122-re kell akkor reszelni kell egy picit az első felfogatáson és arra is jó.
dugó nélkül mennyi a 122-es henger?
Szia,nekem van pár darab zsír újak,(gyári)eggyürüs,teflonos dugóval,28,5 le-s változat.50000,- ft .Ha érdekelne üzenj.
Üdv.
Sziasztok srácok!

Aprilia Tuareg rally 125 (rotax123) as hegert keresek tudnátok segíteni?
PolgárPéter! Ha a fordulatszámmérő nem mér, annak több oka lehet: spirálszakadás, a blokkba a hajtás, óra belső szerkezete, kb. ennyi. Ha a gyújtást nem tudja levenni, akkor elvileg egy testkábel nincs bekötve (vagy valami ilyesmi); önindító nem teker: egyáltalán kap áramot az önindító? Vagy lehet az önindító kapcsoló rossz, stb.
De az előttem szólónak igaza van:olyat vegyél, amelyik "100 % -os"
Annak csak annyi baja van, hogyha motort akarsz venni, akkor legalább olyat, aminek nincs hibája.
Sziasztok lenne egy fontos kérdésem tőletek. Nézegettem egy Aprilia Rs 125-ös motort ami 1996-os évjárat. Azt mondta a srác hogy nem tudja levenni gyújtásról hiába fordítja el a kulcsot és veszi ki. Meg az önindító se teker de tolásra indul pöcre. Mi lehet a gond? A gyújtáskapcsoló lehet a rossz? Menyi hozzá egy gyújtáskapcsoló? Jah meg a másik az hogy nem jó a fordulatszámérő ami állítólag már elektronikus ezeknél én ezt nem tudom javítsatok ki ha nem . Ennek mi lehet a baja menyi a javítása? Várom a hozzászólásokat segítsetek légyszíves !
misoc, a piros hátsóülés nem eladó? meg mien állapotú ha igen? érdekelne mert az enyémet cuki szervizesek összebaszták :S
Van gyári karbon végdobom szép állapotú 8000ft
gyári rezó 122eshez 10000ft
gyári rezó 123ashoz 8000ft
és ő is csak rezót árul
Nekem van!

Atta: Majd valamikor beszéljünk már! csörgess meg azt visszahivlak!
06 30 855 7633
Troják Zoltán
Csetény
Főtengelyt vennék rotax 122be.
nem tud valaki olcsón?
Engem csak rezó érdekel...
Üdv típustársak!
Keresek (03as 125ös RSel +1ező):
-powernyelvet
-baloldali első lábtartót
-baloldali elsőülés alatti idom (fekete)
-baloldali kormánysúly (fekete)
-baloldali kormánykapcsoló indexes, szívatóval, kép róla lejebb
Ha van vkinek ezek a cuccok közül bármi értesítsen: somodibence@vipmail.hu Előre is köszi a segítséget!
Kép a kormánykapcsolóról:
APRILIA RS 125 2006-2009 ig alkatrészek:
fejidom=30eft
lámpa=25eft
plexi=10eft

fejidomtartó=8eft
müszerfal=30eft
2db tükör=10eft
4 hsz.-el előtted írták, hogy van.
rendszer van , külön nincs
Hi

Valakinek nincs eladó arrow rezója 08-as eresre?
Hali
Valaki mondja már meg aki ért hozzá, hogy Rotax 123-as blokkba a gyújtást hogyan lehet beállítani?

Köszi
keresek pneumatikus powert, aki tud szóljon
ha érdekel van hátsó lábtartó páram 6000ft-ért
Valakinek jó állapotú Arrow rezó? rotax123-as blokkal szerelt motorrol lett lebontva. Igény esetén képet küldök róla!
hát én kajak nem értelek Bence.... most akk nem kellett az idom? am az az idom ismerős :))))