Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A cikkszám valószínűleg a típus miatt más.
A méretek az teljesítmény és a polaritás számít.
Valószínüleg az unibat ezt a kódot használja.
Én azért inkább jobb minőséget vennék, YUASA, BANNER
És az indítóáram nagyon fontos.
Cső
Nekem az AF1-be CB9-B -es van (unibat) 80A-es inditóárammal, és az 1 év alatt amióta beletettem, a 5 fokban is elindította, még ha indítózás közben égett a lámpa akkor is. Meg azt hiszem hogy a rotax manual is azt írja hogy 50-60 ampert vesz föl az önindító...
Szia !

Én Rs 125-be keresek akksit de nem tudom mi a különbség vagy jelenség ha 130 helyett 80 az inditóáram....
Illetva az YB9-B helyett CB9-B akarnak adni....
ez a gyártó miatt más vagy teljesen nem nekem való bár katalógusokat mutattak hogy ez való bele.
Akkor megint felmerül az inditóáram kérdése.....?

Várom segítőkész válaszod
köszi
Elég szomorúan hallom, hogy ezeket az akkukat szerelik a riasztókba, mert ezek az akkumulátorok kimondottan gépjármű (motorkerékpár) akkuk.
A gépjármű akkumulátorok kimondottan nagy indítóárammal rendelkeznek, és rövidebb ideig képesek leadni azonos teljesítményt.
A riasztóba való akku kisebb indítóárammal kell hogy rendelkezzen, viszont azonos teljesítményt hosszabb ideig kell, hogy képes legyen leadni.
Míg egy gépjármű akku max 3-4 évig működik, addíg egy pl. solár energiaellátó rendszer akkuja több mint tíz évig is jó kell, hogy legyen, mert másképpen nem lenne gazdaságos..........
A BANNER YB9-B akku is 130A indítóárammal rendelkezik.
szeritnem a magas rendelési szám miatt, hiszen ilyen akksi kell a riasztókba is! meg h. a riasztót vásárolt/ló vevők tuti onnan vegyék az akksit:P
jólehet a jolly rendszer de 85050ft nem olcsó .Valakinek infó h mit ez a dob?
Biztosan 1,25-ös! Csak a csaomagolásról lehet a nyomtatás közbn lemaradt, vagy valami leoldotta. Az pedig, hogy az 1,25-ös menetfúró nem szereti, az teljesen normális! Kipróbálsz egy sima M6-os anyát, abba is még dolgozik a menetvágó! Mint ahogy a csavaron is! Ugye más a gyártási eljárás, a menetvágó pedig igencsak tökéletesre dolgozik.
Dehát a téma az RS 50-es anyájáról szólt :P
A 125-ösre azt írta a srác, M12×1 -es!
Ez korrekt!

Monnyuk Just beruházhatna egy próba 1,25 ös anyába, legfeljebb nem lesz jó.
Varta
Link a jollyra : http://cgi.ebay.de/Aprilia-RS1...

Lemerült a telefonom és azért szakadtunk meg, ha van még kérdése nyugodtan hívjon.
elvitte atta a csapszegedet
miért lenne olcsóbb ott?
vegyél riasztástechnika boltba, ott tuti olcsó
Ezek vannak fennt az oldalon.
www.citybike.hu
köszi

akkor gyári
gyári*
Nekem a gyáru YUASA van és még mindig jó
Van valakinek más akksiról jó tapasztalata ?
Akkor Yuasa
Nekem volt unibat akksim.. 1 nyarat bírt ki aztán kuka..
Hali

továbbra is akksi kérdés Yuasa savas akkumulátor YB9-B helyett nálunk csak banner ,unibat és stb kapható....
Y-C9B vagy M-CB9-B
Kérdés a yuasa volt bent 12V 9Ah 130 CCA.
Ezeknek az akksiknak az indító árama a 130 helyett 80
szerintetek elég ez vagy valaki pontosan megtudja mondani mi a gyári érték és mi a jelentősége ha kisebb az indítóáram.

Köszi
teljesen össze vagyok zavarva :D Jó lenne minél olcsóbban kijönni. nem mindegy hogy 1000 forint 1 anya (postával ) vagy 200, benzinnel.
Na sikerült megmérnem, ez a hülye olasz vagy lusta kiírni a méretet teljesen, vagy nem tudom. 0,05 századot elég nehéz megmérni.
Néztem a főtengelyt menetfésűvel az szerint jó az 1,25.
a rövid 1,25-ös anya rá megy, hosszúból csak a gyári van.
A hosszú anyában megszorul az 1,25-ös menetfúró és nem akartam tönkretenni az anyát.
Tehát mostmár végképp nem tudom.
eddíg nem jelentkezett ez a probléma, mert feltettük vagy arégi anyát, vagy az új gyárit.
Akkor annak kb az a célja, mint a kis dellortók főfúvóka menetének.
pont egy kicsit más az emelkedése, nehogy szabványos legyen:)