Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De ő 1,2-t írt! De már válaszolt is rá!
Igen tudom, én is meglepődtem a méreten, de ezt írja az apriliás program, meg a zacsiján is ez van és igazából nem méregettem, és nem is szoktuk mérni, hanem cikkszám alapján adjuk oda.
nem 1,2 hanme 1,25
de 1,2 -ről én még nem hallottam!
Egyébként szerintem is, nagyobb csavarboltok tartanak. Sajnos Keszthely környékén rám csúnyán néznek, ha ilyesmit akarok, de kelenföldön voltam olyan garázsboltba, ahol a spéci fejű imbuszra amit kértem annyit mondtak, hogy bocs, de csak rozsdamentes van... A finommenetes csavarra meg hogy milyen hosszút, és milyen felületkezeléssel kérem :D:D:D
Csavarboltban meg van vagy 50 forint a 8,8 as, de még a rozsdamentes sincs kéccáz:)
1-1,25-1,5 az teljesen normális metrikus finommanet.
Iylen anyákat a normálisabb csavarüzletek tartanak pl fabory
M 10×1,2 ? szerintem ilyen menet nincs is! Talán M 10×1,25 az is...
bocsi rosszat írtam az az 50ccm-esé
a 125-ös 12x1
anya a lendkerékhez M 10x1,2x15 820.-Ft van raktáron
nincs meg az eredeti az egész motor egy mókolt szar
Megvan az eredeti? Fifikás csavarboltban nem lehetetlen venni, esetleg robogós / kismotoros boltban sem! Győrben van egy ilyen, ott tuti lenne de minta alapján...
Hali. Kéne RS -re lendkerékre anyacsavar. nem tudjátok hol lehet olyat kapni? Esetleg ha a menetemelkedést is meg tudná valaki mondani az is nagyon jó lenne. Üdv
Valakinek?
Hát igen nem akarom fényezni de aki ezt a motort megveszi igen jó vételt csinál ennyi pénzért...
basszus de széép. lenne pénzem egyből megvenném asszem.
Sziasztok !

Rs 125 -be keresek akksit (YB9) hol és milyet érdemes venni ?
(Savas v. zselés ? )

Vagy télre már ne......?
Hihi ha legközelebb ennyit költenél rá, szólj, kevesebből vállalom és házhoz megyek! :)
De tanulságként.. Ha ilyen gondod van, nézz utána.. Ez igencsak vad ár...
Csocsi! Ha jolly kell neked, én hozatok kintről. Csak Németországban kapni vagy más külföldi országba. Ha érdekel hívj vagy msn
Hello!Eladóvá vált Rs 125ösöm rendszámos A1el vezethető!Teljesen felujitott állapotba 2002 9. havi 450.000Ft-ért esetleg MINIMÁLIS alku!Ennyi pénzért szinte ajándék!Eladás oka egyedül az h cross motort szeretnék!itt egy link a motorról: http://www.kepesmotor.hu/april... ha vkit érdekel irjon mailt vagy hivjon mert itt ritkán járok!rossi-18@c2.hu!
nemt'om feltűnt e, de Geri is ilyen 87 lóerőt meg 235 véget írt, az se sokkal reálisabb egy gyári RS250nél :D
de csak hogy a kérdésedre válaszoljak, egyszer mentem (óra szt.) 260 körül egy ZX9-el, és nem volt rossz!
Ha visszaolvastál volna a topicban, láthattad volna, hogy mitogeri után szabadon viccelődtem. Aki ezt komolyan veszi, az hát... Pedig igyekeztem akkora számokat írni, hogy épeszű ember el ne higyje. 104 lóerő, meg 250 feletti végsebesség :) Komolyan elhittétek? Természetesen nincs semmiféle RS250-es spanom, és még soha nem is mentem RS250el...
Fuckynak asszem van, ha még el nem adta.