Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az ékhorony + kúp elég fasza rajta...
belül van.
Haller. Meg tudnátok mondani, hogy a rotax122 -nak a lendkerék oldalán ebben a furatban kell -e legyen szimmeringnek? vagy ez hogyan is van pontosan?
gratula
Megvan az A jogsi :P
köszi, de annyiért nem érdekel
rezóval tudom adni, jah a rezó az arrow.
vagy tudok gyári aprilia dobot karbonozott mintával 10eft-ért.(af1-en volt gyárilag)
Vizet nem engedi, alsó két csap levan törve ami beleül a 2 gumiba.ára:4eft
Kipufogó dobot mennyiért adod? gyári? volt piszkálgatva?
hűtő mennyi?
A képen látható 125ccm aprilia rs bontása. még szinte mindene megvan. bármi érdekel keress meg. email:patvaros87@gmail.com ide a forumra ritkábban jövök
de nekem igazándiból maga a dob kéne. de amit te betettél azon nem ilyen dob van...
a d209GP 3mm fölött egy picivel jön ki a szalagról...3,2 vmi ilyesmi
ezeknek a gumiknak a közepe majdnem új a szélén van kb1mm kopás!
Pirelli Diablo Supercorsával vizen mentem a Hungaroringen, Pancsiringen...
Térden nemlehet vizbe fordulni vele de gázra nem dobálja magát...
Énis meglepődtem hogy mennyire jól fog vizen pedig alig van benne minta!
Szia! Engem érdekelne a gumi! Milyen mély a profilmélysége a d209-nek?A Supercorsa ajánlott utcára,mert ugye elég kevés rajta a minta?Válaszodat köszönöm!
nekem van eladó, képet tettem be róla tegnap
Dunlop D209 GP garnitúrák és Pirelli Diablo Supercorsa garnitúrák 25000 Ft-ért eladó! Kitűnő állapot, versenypályára ideális!
Van utcára való Dunlop ALPHA-10 és D208 garnitúrák is 15000 ft-tól.
Érdeklődni csak telefonon: 06308519052
Őőő igen, és nem!
Nem vagyok benn biztos, hogy mind az, amit én láttam. De tény, hogy a legfinomabb az.
(pl biciklisboltban vettem bovdenházat, abba is volt bélés, de pl a szivatóm esetében a sodronyon van egy bevonat...)
Belső csődarab alatt a teflonbelü bowdent érted?
az van köszi:D nekem csak kipufogó kéne:D
Nekem a tapasztalatom az, hogy ha az ember 1-2 havonta pár cseppel megolajozza a "bejáratot" meg meghúzkodja a karokat párszor, az elég. Persze így alaposabb, kezdésnek a legjobb.

Megjegyzem, érdemes új bovden esetében is így kezdeni, mert jellemzően csont szárazok. Persze ez ellen orvosság a belső csődarab, de az már csak újabb gépek úri huncutsága, és az is szereti az olajat...
Adok hozzá egy mocit is
ha vkinek van egy ilyen kipufogó dobja és el akarja adni az szóljon...:D
Lemaradt
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rs_125-
3353177
Most már ezt is tudom. Saját hibáiból is tanul az ember...