Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aprilia rs 125 powerszett=30eft 1999-2008 ig
cdi gyujtás=15eft
érd:705377495
és az nem gáz hogy én már elkezdtem"szétbarmolni"?
van egy elfekvőbe,csak csepeg--folyik--csorog--ömlik belőle az olaj:Ddmondjad kistuningnak h csinálja meg,jópénzért biztos megcsinálja,én is hozzá fordultam segítségért.
Nah akkor két hetente ha gödölőn vagy akkor átugorhatsz Dunakeszire az m0án 5perc se.
"szerveznek pályázást július 13-án kakucson "
ez iden lesz azaz 2009?enis eljonnek...as ha van valakinek 1 elado 125 rs re hatso lengescsillapiito..kene nekem..kipurcant :|
Én hívtalak Bence! (Dob miatt) skype nick-edet akkor légyszives add meg, köszi!
Amúgy nem tudom hol laksz de egyszerűbb ha beviszed a mille-motorshoz dunakeszire mert ott ingyen megcsinálják leglaábbis én a 8ezres szervízen voltam amikor mondták h ezt bennehagyták és nem számoltak érte plusz költséget és kiszedték belőle.
Tyt! egyszer már beirtam de valszeg nem láttad!: kiszedtem a NIPPODENSO-ból kb 1 centi fekete szilikont , de azt a drótot még mindig nem találom, csak alaplap meg azon ellenállások, kerámiák kondenzátorok. hol az a drót?
Sziasztok! vki tud koptatót ruhára-csizmára jó áron? Bielék esetleg?
vagy ez nem is a tiéd? 2000kmel
hát te miért adod el a vasad? Alig motoroztál
Nem tudom!
amugy mennyibe vette be? 700?
Na majd én elintézem, h megvegye valamelyik karcagi srác!
ja nehogy már környéken vegye meg vki
ja akk azer hirdeted te ennyire:DDD
vicces vagy:D 1x ragadt meg te fos mint neked :D ööö mondtam neki úgy karburálja hogy alázzak :P
gyertyakép okés? tuti nem ragasztod meg hetedjére?:D
okés:P arrow vs sufnyituning olaszrezó :D hallod nagyonerőss lett meglátjuk mennyit bír:P tetszik ez a egykézzel fogom a kormányt pályázásközben...nehéz megtanulni? rsv fórumban volt egy pikcs vmi fekete rs el ;) lehet megkéne tanulni
esélytelen megint lemaradsz:D
r125 fórumba szerveznek pályázást július 13-án kakucson
cbr 125 r125 rs 125 még lehet 50-esek is lesznek szval gyere te is
mikor megyünk már kecsóra?:P gyorsulnék már veled eggyet ;)