Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igy van
Lehet csunya vége lesz a hengerdugódnak
csak egy tanács
Bence! Dobtam egy mailt, ha megtennéd, hogy elolvasod az jó lenne! Köszönöm
azért írod mert szenvedésnehéz?
karbit majd jo lesz hozzáállítani
Csapágyat illik ilyenkor cserélni ha jo ha nem fötengelyszimmeringek váltóolaj.........
aznembaj ... de akkis jobb mint a semmi;) de lehet alázni fog ha meg annyira nem akkor sincs baj;)
Gyári könyök RS-re,(rotax123-as blokkun volt rajta) norm állapot ára:5eft
attól h sp azt ne hidd h gyári motorral sokat ér
13 nál váltassz ha keményen akarsz menni? nah akkor kiváncsi leszek ;) van itt egy sp rezó 3ujjal felemeled xd kemény lehet majdlátom meddig lesz ereje...gyárival 9nél máll váltani kell
10-13-ig húz
6.-ra nem emlékszek de 4.ben 13000 megvan üresbe meg nem szoktam próbálni
szerbusz tata! nyilatkozz már légyszives meddig forog a fater üresben és 6.ban? úgykérdezem , meddig érzed a kraftot a sebességekben (mikor érzed már úgy hogy nincs ereje és váltassz fel)
jamal akkor holnap utald a pénzt köszi
45körül a hajtókar aztán 20körül munkadíj + 5rugó főtengő átpréselés centírral+tömitések, lehet még csapágyis...stbstb...
hamar összejön...
linkelj már olyat légyszi! nem akarok meghalni úgy hogy nem láttam képen olyat!
Nincs valakinek eladó 154 ccm-es hengerszetthet polini kipufogója?
Végül honnan szültél bowdent ?
Csáó. Nekem a kis robogommal volt hasonlo probléma annak akkor fönt akadt a úszó vagy mi a dikk a karbiba.... Megoldás annál az volt h ugráltam rajta és a ettől visszaesett abbamaradt a folyás vártam vele és akko beindult de ha megint nyélgázt húztam akkor újra ez volt.... Szóval próbáld vhogy megoldani aztán takarítsd ki a karbit....
Öcsém már 2 napja motorozhatok, és kuuuuuuuuurvajóóóóóó :D
RS 125
akkor add el amíg működik
Jaaaa Új főtengely nem lessz bele az biztos, inkább faragok bele tölgyfából, mint hogy kiadjak érte 180 000 Ft-ot!
Köszi az infót!
Nagybratyóm szereli a mocimat, ő kimondottan motor szerelő, itt komáromban a Komfront-ban szereli a Hondákat!
Ő készíti fel a pályára is a gépeket, szóval nem kókler ő!
Otthon is motor szereléssel foglalkozik!
Benne bízom!
Különben miért lessz kb 80-100 000 rongy a javítás?
Különben én a CityBike-tól rendeltem a hajtókart amikor generálozva lett a masina!
Ők állítólag a gyárit hozták bele nekem!
37 000 Ft volt fél éve úgy ,hogy kedvezményt kapott a nagybratyesz, mert sok cuccot szokott onnan rendelni!
Remélem, hogy henger+dugót nem kell vennem bele!
egy új főtengő az 180000.-
a főtengelyt centirozni szokták, főleg hajtókar cseréje után...
hajtókarból pl a MEKAUR az egy fos...párezer km elmegy...ez az olcsó kategóriás...
gyári minőségű az 45000körül van...+ munkadíj stbstb...
Aszalósékhoz hozzad a motort és akkor nemlesz több szopás!
elhozod a motort és olcsóbban megkapod az alkatrészeket és munkadíj sem vészes...gondolok itt arra hogy egy kokányhoz odaviszed és megúszod 5000.- olcsóbban aztán meg előjönnek ilyen szopások...
ha hajtókaros akkor majdnem 100000FT lesz a javítás...kb így számolj...de 80000biztos...
nem 100% de úgy tudom hogy a főtengelyt centírozni szokták