Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg ne szivd a csövet mert a fékfplyadék kissé mérgezö!
nyugi, te se vagy kulonb
igen és az ilyen nagyokos emberek szólják le a másikat mikor ilyen csőd hülye, hogy még a légtelenítő csavart se ismeri...
feltoltod olajjal, kinyitod a legtelenitocsavart, radugsz egy csovet es szajjal jo melyen megszivod
minek neked motor hulyegyerek? legtelenitesrol nem hallottal meg?
hali. cseréltem fékpofát leengedtem az olajat feltöltöttem de nem keményedik. hogy kell megcsinálni? kérlek akárki segits
Okés!
Köszi szépen a segítséget!
Egyetértek. Nekem is simán 2 és 2,3 van benne. Nem hinném hogy szükséges mindig leengedni - felfújni. De ez csak az én szemszögem, próbáld ki huzamosabb ideig a 2személyes nyomással, és utána dönts.
Nyugodtan hagyhatsz sztem benne annyit amennyivel személyt szállítasz, nem jelent az olyan rettentő sokat.
Szevasztok!
Most értem haza a Motoros Taliról!
Látom írtatok nekem gumi nyomást!
Mi van olyankor, hogy ha viszek személyt és akkor felfújom 2,0 elől hátul 2,2-re és ha utána nem viszek már személyt akkor le kell engednem 1,8-ra meg 2,0-re?
Vagy maradhat benne ugyan az a nyomás, vagy mindíg a benzinkútra kell majd járnom fújkodni a gumit?
Sokat szoktam mostanság úgy menni, hogy a haverokkal felmegyünk a "hegyekbe" kanyarogni nap közben, este meg bandázunk a városban!Ilyenkor álltalában szoktam személyt vinni!Hogy csináljam akkor ezt a gumi nyomásos dolgot?
Mennyit rakjak bele?
Ha felfújom 2,0 elől és 2,2 hátul és nem viszek személyt ez a kanyarokban számít? Pl.: arra gondoltam most, hogy ugyan úgy fog tapadni a gumi akkor, hogy ha nem viszek személyt,és úgy kanyargok?
Bocsi, hogy ilyen sokat kérdezek!
A válaszotokat előre is köszönöm!
Legyetek jók!
"Mennyit dob rajta egy pufó?" " Melyik a legjobb pufó?"
Oké
Viszont tudok mondani, ahol NEM kell dugót rendelni, az pedig bármilyen aprilia szalon. Dupla áron :)
Ja gumit használtan a Biel fivérektől, újan bármelyik gumiáruházból, ahol a legolcsóbban adják. Hogy milyen, az attól függ, hogy mire használja a vasat az ember. De nekem túrázni + döntögetni a d208 vált be.
Dugó: gyárilag Asso Werke van benne, egyértelműen ez a legjobb. Aztán wössner (kovácsolt), vertex, prox. Sorrend nincs, kinek mi jött be. Dugót italmondo-tól lehet rendelni, vagy Somarace-től, vagy Bakonymotor-tól.
Üdv
Egyik éjszaka ráveszem magam, és megcsinálom a GYIK-ot :)
Addig te szépen gyűjtsd a kérdéseket, és ha úgy érzed, akkor átküldöd a mailemre. A válaszokkal még várjunk :)))
Ja a váltóolaj, gyárilag előírt full szint. 75w90et jól el lehet felejteni, legalábbis nekem megzabálta valahogy ezt az olajat.
Ami most van benne: REPSOL 2t transmissiones 10w30. Ez a jó.
Elkezdtem tákolni a GYIK-et valaki aki nagyon ért a gumikhoz meg a dugókhoz...Kérdés: -Milyet vegyek? És hol?
Valami kis szolidabb leírást készítsen már nekem legyen olyan kedves...
Váltóolajat is mondjon már valaki mert én a múltkor le lettem hurrogva, hogy amit én használok az túl sűrű, a leírásba az volt...lényeg az, h hülyeséget nem akarok írni
A kérdéseket már fel is írom. ne kelljen kérdeznem, hogy mik voltak, mert akkor az is egy kedvenc lesz
Sjaaak the wörld rs125 :))))))))
El lehet rajta férni. Mi pont tegnap mociztunk egy jót Asszonypajtással. Mondjuk az tény, hogy nem ez a legkényelmesebb túra motor.. :) De 2személlyel is elmegy a legszarabb földúton is (megnéztük a telkünket a holtágnál). Amíg nem ér le az alja, vagy egy vájat nem csavarja ki a kezedből a kormányt - nincs semmi gond :)
Én már eleve sportot űzök abból, hogy a leghülyébb körülmények közt próbáljam ki a verdát, eddig bitang jól bírja.
Az alja is csak párszor ért le, egyszer voltam olyan elmeroggyant, hogy mentem a supermotos haver után le a padkán... :S kb 20 centis padka, leért az alsó idom, le is verte gyorsan a tartó fület.. Ne érjen le az alja! Addig minden ok
Szeva!
tyt@vnet pont hu

vagy

tyt001@freemai pont hu
További kérdések:
Mennyi az RS125 végsebessége, és hány lóerős?
Mennyit eszik az RS125?
Honnan tudom ha fojtott, és hogy lehet kiiktatni?
Na de hol a póverszelep?
Hol lehet dugót kapni bele?
Hogy járassam be?
Mikor kell nyitnia a powernak?
Hogy kell visszarakni a powert?
Hol lehet alkatrészt kapni hozzá?
Hol találok eladó rs125öt? (ez a kedvencem..)
Egy haverom szerint 200at megy az RS125, igaz ez? (másik kedvenc)

Nem kéne ide html, egy sima .doc fileba megírni a kérdést a válaszokkal, feltoszni netre és kilinkelni. A sok primitív úgy sem tudná használni a weboldalt :D
Üdv all!

Tyt add meg az email címed pls
Az a legjobb köridős cucc nagyon adja! (ha másképp nem majd tollal)
kisfzr-en is simán megy ketten, nem kell sírni.
Mert azt akartam de úgy néz ki h rs jön össze de még nem 100%