Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi sztem tudom használni de holnap kiderül hogy sikerrel járok e. Mégegyszer kössz
Van benne 2 féle kapcsolási rajz, nem tudom melyikre van szükséged, remélem tudtam segíteni...
jaja 28-as
akkor kedden visszük a motort
most dobtam fel az arrowot a felfogatás érdekes lett a váznál mert ez 123-asra való
Nem panaszkodott, köszöni szépen...
Bence mekkora karbi van a gépeden?
Gyári 28?
grunyo@qmdesign.hu és köszi szépen;)
Jó a lánckerék? Használja haverod?
Dobj egy e-mail címet és küldöm!
csak én ragadtam
Üdv, tudna valaki mutani egy kapcsollási rajzot rs125-hoz?
Hatalmas örömömre szolgál bejelenteni, hogy ma ünnepélyesen belekerült a 18.000. km a motoromba :)
Nagyon remélem, hogy az új szériás RSesek közül én vagyok a km rekorder :)
felnicsíkról van vmi nfó?
Poggiali Replica fényes fekete színkodját nem tudod ?
Erre már én is gondoltam...pl. szimering, csapágy, stb. méreteket, a Kw-os dolgokat, a power szarságait....
gyűjtsél gumira mert így sose lesz pályázás
Amúgymeg GOOOOOOOOOOOOOO MOTOROZNIiiiiii
Biztos azért szúrt le, mert még nem látta a gyári matricaszett árát :)))
énis a george design-est ajánlottam a srácnak...jól le is szúrtak érte.... pedig 8 rugó nempénz 1 szettért...
főleg ItalyCorse-hoz szólna a kérdés, de más is segíthet aki tud...
egy arrow rezonátor és egy gyári közt csak az a különbség, hogy a gyáriban van fojtás meg katalizátor?
Szívócsonk eladó 42mm-es belső átmérővel. Hibátlan állapot repedés még véletlenül sincs rajta. Méretprobléma miatt adom el.
Köszi, na még annyi hogy mennyire lehet rábizni akármilyen szerelöre a karbi álitásokat. Hogy esetleg bonyolult dolog ahol nem mind1 kihez viszem vagy bármelyik aprilia bolt eltudja intézni?
addig nem kell motorozni amíg nincs új gumid mert így sose lesz
Jó tudni. Fene tudja, zh-k, beadandók, nyaf nyaf tudom :)
Remélem lesz addig új gumám
május 10-én ugye nem lógod el kecsot?:D
páran megyünk
Amúgy mit szólnátok, ha lassan csinálnánk egy komplett aprilia rs125 FAQ-ot? Sokszor szoktak olyan kérdést feltenni a srácok, amire már milliószor válaszoltunk, így elég lenne csak belinkelni a faq-ot és kész.