Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ahhh fakk hengerfejes lett a gépem
Láthattam innen vkit, Talma replikával Tarján fele? Épp a leesett váltókaromat kerestem...
kiragadt meg ? gyűrű tört el ....
Akkor pláne nem történt semmi érdemleges, minden haladt szépen a megszokott mederben:)
És mi lenne? Mennyiért?
de tuning megragadt
Nekem elvileg van egy
sziasztok
köszi pont erre voltam kíváncsi :))
Nem ragadt senki? Nofene. Nem motoroztatok tán? :))
Voltam ausztriában, franciaországban és olaszországban, de sehol nem láttam RS125öt :(
Megyek is át a garázsba megnézem a kicsikém :)
jah, és asszem azóta nem ragasztott senki sem:)
áhh, unalmas volt, senki sem kérdezte meg, hogy mennyit megy az rs, és emnnyit fogyaszt, é s mik a tipushibái
szevasztok, hazajöttem :)
majd végigolvasom amit írtatok, addig is kellemes délutánt
Helló enyém is eladó !
érdeklődni: ncs0513@freemail.hu
hali! van eladó indexem 2pár 1pár=4000 huf ha vkit érdeekel szóljon küldök képet is! köszi
Halihó! most lett meg a jogsim és én is egy '25-ös RS-t akarok venni. gondolkoztam még a yamaha R 125-ön de nem éri meg mert nagyon drága. az RS meg nagyon bejön mert legalább megy egy kicsit. csak sokan azt mondják hogy nem olyan jó választás mert nagyon szervízigényes. ti talán többet tudtok mondani...
előre is köszi
Adél
szia!

írj erre a címre és küldök képet leírást stb..

robkaa46@vipmail.hu
Nekem van! Msn: janaboy016@hotmail.com
Ha nagyon erősen odanézel, akkor a lánc felett van 1 matrica....ott leírja, hogy mennyire mozoghat....
ez nem jó hír! köszi a gyors választ!
azért nyugtass meg mkit h nem csak akkor állítasz rajta ha vki rádszól*-)
mivel az egyik fő kereszt tartó csavar az a lengőkarba is átvan fűzve ami meg kapcsolódik a hátsó rugóstaghoz így megkell tartani a motort blokk kiszedés közben...
vannak trükkök de mindenképp 2személyes hadművelet...
HAli! A blokkot kilehet szedni, anélkül, h a futóművet is ki kelljen?
Sziasztok!

Nincs vkinek egy jó állapotú, eladó gépe? Válaszokat előre is köszi! Nem baj, ha nincs rendszám, csak rendszámoztatható legyen!
gondolom nem volt kedve méregetni
Te he ott van a képen h 25 mm kilengés

talán mérd le..