Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1000 szervízért?
Üdv mindenkinek,
nem nagyon használ a keresö és nincs türelmem 2k oldalt átnézni hogy pár kérdésre választ kapjak ugy hogy had hozzak már fel pár kérdést ha nem gond:P
Van egy 2006os rs 125öm, és sport légszüröt meg nyitot csövet akarok rá. Na az lenne a kérdés hogy a csövet ugy érdemes venni hogy egészet rendszerestül vagy tán csak a dobot. Nekem azt mondták hogy elég ha a dobot cserélem, mert annyira én nem akarom hogy veszitsen az élettartalmábol:) Ja, meg még annyi lenne ha kicseréltettem a szüröt meg a kipufogót, akkor kelle álitani a karbin meg ilyeneken. Elöre is köszi!
karcagi aprilia 30ezret kért volna az 1000-es szervízért
nah megint egy értelmiségi ember..23 évesen megtanúlhatnád már hogy normális, nem retardált kretén nem szidja a másikat [ főleg nem indok nélkül ] találtam matricaszettet eladóba, mi bajod van vele ? én legalább segítettem nem csak kötekszek mint egyes neandervölgyi láma....enyit rólad levagy sajnálva
milyen papír kell a rendszámoztatáshoz?
szia. tehát azt mondod hogy nem lehet rendszámoztatni?.. de miért nem?
hulyegyerek es ez neked miota gyari? de latom mashol is probalsz okosnak tunni a simsonos hattereddel
sztem így lesz
Szisztok! Gyári matricaszettet szeretnék venni.
Valaki nem tudja mennyibe fog ez nekem kerülni és hol tudok hozzájutni?
Nah remélem nem lesz semmi tré a mocimmal és akkor alap hogy kimegyek erre. Soha nem voltam még hungaron szóval ez lesz az első.
Olyan kérdésem lenne hogy az vannak csoportok gyorsaság szerint vagy felengednek 20-25 embert és akkor mennek 20 percig utána csere?
Néztem a tiedet is. Amúgy miket kéne kicserélni h ne legyen fojtott?
felvettelek!
A citybike.hu-ról tudsz rendelni műanyag fogaskereket!
soma.salamon@gmail.com
köszi
Debrecentől 15km-re van 2001-es nsr 400.000-ért... csak levan fojtva, de 100ból bőven megtudod csinálni fojtattlanra.
Szeva,mikorsikerül feladni a csomagot?vagy nevárjak rá?
Írj egy mailt és külök árat.
Jah csütörtöktől vasárnapig kint vagyok a hungaroringen ha valaki jön ki és kellene gumi szóljon mert akkor viszek ki magammal.
Csáó! nekem van eladó Rs-em ha érdekel 99-es és 99utáni! Ha érdekel Msn:janaboy016@hotmail.com
http://www.hasznaltauto.hu/2853716_aprilia_rs_2004
Pezzy mekkorát szeretnél meg milyen évjáratba?
Nemtudom még! most nézelödök öszevisza!
Sziasztok!
Keresek megvételre rendszámos Aprilia RS 125-öt '99-től vagy rendszámos Cagiva Mito Evo-t '94-től megvételre Debrecenben vagy 50-60 km-es környezetében 500.000Ft-ig. Komoly a vételi szándékom
Ha van ismerősöd vagy neked van eladó légyszi írj a: mann123@citromail.hu -ra
Köszi.
mail ment még az éjjel