Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasz, bemész bármelyik aprilia szalonba, és csillagászati áron megrendelik neked a gyári matricaszetted! Szerintem is jobban jársz az utángyártottal. Írj a motormatricak.hu-nak és megcsinálják neked töredékéért, korrektül.
Karburálás 5000körül, 1000szervizt a fene tudja. Ha a natixnál 15 körül volt, itt sem lehet több.
Ja és a legfontosabb:
aki azt mondta, hogy veszít az élettartamából egy teljes rendszer miatt, azt holnap a kedvemért baszd szájba egy öntöttvas piszkavassal.
Szar karburálás miatt veszíthet az élettartamból (rendszercsere nélkül is akár), de önmagában egy sport kipuff rendszertől csak tökéletesebben fog működni, mint a fojtott katalizátoros gyári kipufftól.
Üdv
karburálás meg 1000-es szervíz
mi mennyi?
Szevasz, jó hülye kérdéseket tettél fel, de igyekszem válaszolni.
1. sportlégszűrő mi a jó istennek? Lesz egy kis torokhangja, meg könnyebben telemegy kosszal a henger.
2. Attól függ mit akarsz elérni a kipuff cserével. Ha teljesítményt akarsz növelni, akkor le kell dobnod a gyári katalizátorost róla, és felrakni egy arrow, jolly, gianelli, etc. rendszert.
A dobcsere gyk. semmiféle változást nem fog előidézni, a hangja változik picit.
3. Teljes rendszer cseréjénél igen, kell karburálni, fúvókacsere+ finomhangolás (általában)
nem tudod mennyibe kerül?
Igen, adnak pecsétet, és hivatalos!
Ez nem így van!
Buzernyák natixék is ezzel jöttek, aztán hozzátették, hogy megmarad a gari, ha OTT veszem meg 96rongyért az arrowot + ott is rakatom fel. Önmagában nem veszti el a garit az arrowtól, csak ha otthon rakod fel. Bár szalonfüggő.
A garin meg nincs értelme agonizálni, sok mindenre nem jó,,,
nem is azért de ha műszerfal beszar akkor nem árt a gari
vagy eladásnál se hátrány
azzal a garival nem sokat ér
de ha ti teszitek fel akkor is?
figy adok telszámot 70/389-6486
holnap napközbe csörögj aztán megbeszéljük a részleteket...
Arrowal megszünik a garid!
ebben a pillanatban jött fel
hol?
karburálni kéne mert arrowot aznap felteszem hogy megyek +olaj csere
ja meg egy "1000-es szervíz letudva pecsét" :D
Köszi, de msn-en se látom már. Mi van vele? Szoktátok látni msn-en?
Én hivatalos szervizbe dolgozok és adunk pecsétet is
nem fórumozik már
Nagyi légy szíves keress majd meg msn-en, szeretnék tőled pár dolgot kérdezni az rs-ről. Köszi előre is!
Tyt
aszalósék hivatalos szerviz?
adnak pecsétet?
:).. valamennyire még nekem is megy az olvasás, bár nem tegnap tanultam.. a kérdés arra vonatkozott inkább hogy ezt hogy gondolták, és ha netán ilye3n inkorrekt szervízesbe botlok esetleg mire figyeljek.. !.. Azé kösz
vagy nem érted?
nem tudsz olvasni?
forgalmi... na de azt megszerezni meg vám hivatalbol engedély hogy legálisan van itt, kell egy adás vételi, aztán még egy nyilatkozat egy márkakereskedötöl ahol pontosan levannak írva a motor adatai.

Ezt csak tudom mert mikor elvittem gépemet levizsgáztatni, végig száguldoztam nyitot táskával mint a hülye és öszes elveszet:D aztán ujra beszereztem a boltbol a papirokat:)