Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen kellene ? Nekem vannak elvihető pályagumijaim, kb. 5 kört futottak, ingyen elvihetők, bármilyen méretben és típusban.

ja nem
?
köszi az infót ts.
sziasztok,

egyik haveromnak van új rs-e, de egyszerűen nem akar 130-nál jobban menni, miért lehetséges ez, nem tudja vmelyikötők?
Ha van valakinek esetleg Dunlop, vagy Continental, alig használt gumija, azt szivesen megvenném én is!
Vágott slick okés, csak slick ne legyen!
Csáó!
Milyen kellene ? Nekem vannak elvihető pályagumijaim, kb. 5 kört futottak, ingyen elvihetők, bármilyen méretben és típusban.

ja nem
mito7gang-ot keresd vissza vedd fel msnen neki vannak gumijai 25-30e ft között
Helloó!
Nekem egy olyan kérdésem lenne hogy van e köztetek olyan aki kicsit komolyabban pályázik és vannak ilyen alig használt gumijai ami neki már nemkel?!Mert ilyeneket szívesen átvennék tőle!
Ha lenen valakinek ilyen az pls. írjon!
nincs vkinek eladó kmóra csiga 03as rshez?
jó ez 122-re,főleg egy gyári helyett
Hy all!Egy nagy kérdésem lenne mint általába szokott lenni!Elsö telomból (bal oldali villából) jön az olaj tehát szimering cserére van szükségem !Milyen méretü szimering kell az aprilia rs 50 94-es extremámba?Sry a helyesirási hibákért!Köszönöm a választ elölre!
Persze kérdezz nyugodtan, öreg a motorom sokminden megérett egy cserére...
nm :)
magyarul levágod a menetes részt a kábelről :)
cuccokhoz... Nem tudok már írni sem :D
igazából ne fáradozz velem, elég hülye vagyok az elektronikus cuccoknak, szóval visszatérünk rá, ha netán megint elromolna, és köszi az infót :)
ismét idióta kérdést:
melyik áramkört? Hol van a kmórának áramköre? :)
Elvileg ha bontod az áramkört, akkor egy ilyen biztosítékhoz hasonló kis mágneskapcsoló vagy mi a fene van benne, ami mágnesesség hatására zárja az áramkört. Legalábbis haverom azt mondta h azt kellett csak kicserélni. Sajnos én sem láttam mert nem voltam ott amikor csinálta :S
mi hol merre? Én kicsavartam a jeladót a hátsó lengővillából, de nem találtam szétszedhetőnek. Persze ez csak az én szerelési tudásomat bizonyítja. Mit lehet szétszedni benne?
jaa, cselesen nyomod :D
Csak azért kérdeztem, mert egy mégnes kapcsoló van a menetes részében, ami kb 15 HUF és minden elektronikai boltban lehet kapni. Nekem is elromlott és egyik villanyszerelő ismerősöm csinálta meg :)
hehe jelenleg jó :)
Csak félt a drágám, hogy eladom, és gyors elromlott benne valami, hogy el ne adjam. Aztán elmondtam neki hogy marad még legalább egy évig, és meggyógyult :) Ragaszkodik hozzám a drága.
Egyébként be kontatsprayztem a jeladót, meg megtakarítottam, de kizárt hogy attól javult meg sztem :) Nincs annak olyan része, amin javítana a spray. Öngyógyuló :)
Szia Tyt!
Olvastam h rossz a km óra jeladód.
Megoldottad már vagy még mindig szarakodik?
nagyon szereti a sűrű hideg levegőt, úgy ment alattam mint az istencsászár. :) Csak féltem forgatni, nehogy megakadjon a hideg miatt (melegre van beállítva).
Néha rácsodálkozok, hogy 125cc létére ilyen jól megy :)
jajj tegnap belenyomtam 50kmt a kis RSbe :)) Hát állat volt :)
Igaz volt vagy 7-8 fok, széjjel fagytam :) Amúgy kurva jól megy :)
Üdv tudom hogy ez nem az rs 50 fórum de talán ti tudnátok nekem segíteni! Olyat csinál a motorom hogy az alapjáratot egyszerűen nem lehet belőni rajta. Alapjárat az olyan hogy full hidegen okés minden megy megy tegyük fel 2500as alapjáraton, 1 percen bellül leesik 2000re és így esik egyre lejebb. Olyan mintha a füst nemtudna kimenni a kipufogóból rendesen. Mert ha elindulok vele az első 10 méteren csak dadog ösze visza utánna meg semmi baja. És ilyenkor füstöl mint az állat. Motor öszeállítás olyan hogy 80as henger 19es karbi és gyári kipufogó. Nemlehet hogy ez a gondja? Hogy esetleg lehet benne valami folytás ami nem engedi ki rendesen a füstöt?
Mer utánna ha megyek vele pár km-t és megállok valahol újra 2500as alapjárat 1perc tögyörgés után újra leesik és kezdődik minden előről kérlek segítsetek
Schliemann!
lehet egy kérdésem? ilyen sok alkatrész rossz a motorodba
mert mindig látom hogy kérdezed hogy ez hogy van meg ez, nem rossz szándékból kérdezem!
Köszi szépen!