Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasz QuadMester!
Látom Tbányai vagy!
Én komáromi vagyok!
Ha lenne kedved akkor majd gurulhatnánk egyet itt a környéken, ha jobb idők lesznek!
Vegyél fel MSN-re és majd ott dumálunk!
Ha műxik a pumpád akkor agip speed 2T ha nincs bekötve akkor agip racing 2T
Olvass vissza, havonta beszélnek arról, hogy milyen olajat rakj bele!
Figyelj oda mindenre, kényes motor!
Üdv!

2hete vettem egy RS125ös apriliát ha valaki leírná nekem, hogy mire kell odafigyeljek vele annak megköszönném. Valamint akitől vettem az aszonta hogy ő Bixxol 2TS olajat használt az minőségben mennyire jó?.
Köszönöm
mito7gang ha lesz időd gyere fel msnre.
Sziasztok!Sikerült venni egy Redrose 125 öst-!Viszont folyamatosan ég,még menet közben is az egyik lámpa-mi lehet az?Ez az első 2ütemű motorom,uh satu vok hozzá.Ugyebár keverékkel megy..Gondoltam,h olajnyomás visszajelző,de mivel,h keverékes,így létezik ilyen?Brumm..A motor szerelőm elköltözött,ugyhogy csak Ti segithettek!
Nincs még vége..:A másik képen ahová mutatok,ott ereszti az olajat..Amúgy is hekkelve van szilikon,szigszalag miegymás..Igazi házi kókány..félelmetes..Ez csak érdekesség...Kicserélem!Előre is köszi
Sziasztok!
ELADÓ
1pár
ÚJ
GOLDFREN FÉKBETÉT (első)
(Kibontottam, hogy betegyem, de nem volt szükséges.)
Új ára kb 5000Ft. Én odaadom 2500Ft-ért.
Bp, vagy Őrbottyánban találtok meg! írjatok!

(Március 14-től 10 napig nászúton vagyok... )

Az FZR is eladó de csakis 550.000-ért...
óka:DDDDD
tudtommal senki sem cserélt fúvókát....milyen fúvakó lenne a "normális?
kicsit megvan etetve azért csinálja. Normális fúvókát kell belevenni
Akkoris felpörög a motor, ha elfogy a karbiból a benzni. Nem lehet hogy esetleg, valamiért nem folyik a csapból rendesen?
az enyém is ezt csinálja
bocs, nem az én rs-em. Az általam használt rs.......
miért volt hülyeség? sztem nem az:D simsonnak, pannoniának, vagy egy 2ütemű krosszmotornak miért nem emelkedik az alapjárata, ha előtte..."gyorsan" mentél vele?:D na de várjál, az én rs-em biztos más mint a tiéd..... de kíváncsi lennék másnak hogy mennyit pörög?....enyém biztos h 6.-ban 6 ezerenél 53-55mérföld/h!
Hát még én milyen jol jártam vele
Tudsz adni valami cimet vagy valamit ahol tudok érdeklödni plexi után?
Bieléknek is vannak vmi plexik. Azt tudom h púposra van de lehet újra is tud. Tudom h nagyon drága dehát ez van :S mondjuk én jól jártam ezzel nagyon
sztem ne aggódj ez miatt

Kistuning!
Köszi b+, tudom én is jól, de ott 22körül van+posta, és nekem valami olcsóbb megoldás kéne.
Na üdv ismét. Ott tartok hogy 2 RS közt gondolkozom. Van egy aminek 21 kW-os a forgalmija, a másiknak meg 5?! Először az jutott eszembe hogy ez mégis csak kevésnek tűnhet "egyes személyeknek", de aztán végülis mibe lehet belekötni, hogyha ez hatósági irat vagy mi a fene. Vagy nem?
kőbalta hehe
nem lesz ez nehéz mario bele fogsz te ebbe jönni és jöhet a sorozatgyártás
Mosmtár vágod mario?
sztem is vicces vagy:D