Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tyt én Italycorsétól vettem mert neki nem volt jó. Arra az évjáratra. Ő pedig a nagyvasról rendelte. Ott vannak MRA plexik.
Sziasztok,
szeretnék vásárlási tanácsokat kérni tőlletek rs-hez.Mikre kell komolyan odafigyelni stb...?Valamint mennyire megbízhatóak ezek a motorok és milyen a szervíz ciklus?
Ha érdekel akkor msg me...
Komplet rendszert?
Srácok, mi baja lehet attól a mocinak, hogy ha egyedi kipufogó dobot rakok rá?
Mert ma van egy kis szabad időm ,és gondoltam csinálok egy kipufogó dobot a mocira!
Van valakinek elado plexi-je? ami nem töröt repedt?
Sajnos még nincs Nyár!
De Árvíz szerintem itt is lesz, hogy rohadna meg!
Remélem a suliból lehet majd meni homokzsákokat pakolni!
Addig sem kell rohadni a padban!
hol szereztél magas plexit? Nekem is kell :)
nekem nyáron 65-75 közt volt. 81nél több még nem volt. igaz akkor araszolni kellett a forgalom miatt :S
Nálatok már nyár van? Ere még árviz
Srácok!
Mennyi lenne az ideális vízhőfok nyáron?
Már mint a motorban, nem pedig a Balaton vízhőfokára gondoltam!
kösz szépen!
Remélem hétfőn kitudom próbálni vagy akár hamarabb
Kösz!
Am szép a motorod
Lehet hogy van Biel Zsoltinak is - mito7gang
vagy a mito topicba keresd misoc -ot
Ien idomot hol lehet vásárolni?
Na volt egy kis időm és mutatóba felraktam a dobot :)
/motor tiszta retek de nem volt időm még letakarítani/
holnap felrakom a bilincset meg az összes kis szart aztán --- indítás
ez nem normális ez fizika..
Ja és normális hogy ha 78 fokon van és elinditod akor visza esik mivel megin van hütés
Tanács az hogy olvas töbet
Nekem akoris vilog az olaj visza jelzö ha a tartály még 3/4 ig van!
AZ meg normális hogy ha leálitod felmegy a höfok mivel akor nincs hütés
sziasztok
mentem ma egy karikát és az hogy lehet hogy a hőfokmérő 60 fölé sehogy se akar mozdulni ha leálitom és elforditom a kulcsot várok 1 percet megint elforditom és 78 fok utána elindulok és egyből esik vissza ez normális
jah és a motor olaj lámpája az a piros nagy fordulatnál elkezd bevilogni eddig nem csinálta megnéztem és van benne olaj
tanácsok?
üdv
ennek még sokkal jobb hangja is lesz ha ki lesz égetve mert ha jól látom pont akkor került fel a moccra
jah hát igen :)
egyébként sztem azért csinálja mert nem tetszik neki ez a hideg. 20fok körülire van karburálva. levegőnek is más a térfogata aztán sztem csak azért csinálja ha nem megyek tempósan. power tiszta. szóval nem kokszos
pontos méretet nem tudok, csak annyit h a gyáriak.
amúgy nekem 45ös a gyári hátsó
40es
szóval pont gyári az áttétel. de még várok vele a jó időkig. mekkora fúvókák vannak neked a 34esbe egyébként ?