Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de hátul hány fogas a lánckereked?
nekem 17es az első fogaskerék de még így is lusta néha 6ikban ha nem forgatom ki előtte 5ben
még annyit h karbicsere után rögtön vissza kellett raknom a gyári 16os lánckereket mert a 15össel gyorsan leforogta a 6.-at
még csak 2 hete van fent de rögtön az első próbán érezhető volt az erőbeli változás. fogyasztásra kb 3 decivel több jött ki ugyan olyan használat mellett mint a 28assal még amikor nem volt fent a kipuff. most kíváncsi leszek h megdobja-e vmennyire
nekem még 28as van de sztem marad. sokan ezt használják pályán. Milyen tapasztalataid vannak a 34essel ? fogy. ? stb

itt egy fasza külföldi vidi hogy milyen hangja van a rendszernek: link
Tudom h egy cég a 2, csak azt nem tudtam h van rezód is
Karbin annyit babráltam h a gyári 28ast egy 34-esre cseréltem
amúgy én is kaptam egy csomó matricát
nekem is van rezó :)
annyi hogy arrow de hát tök8 mert egy cég a 2 karbin vmit babráltál ? mert nekem a rezóhoz van hangolva. gondolom nem lesz baja ha kicserélem a dobot. Ajándékot kaptál ? nekem küldtek egy capirossis kulcstartót meg matricákat
Nekem nagyon bejön, jobban tetszik mint a gyári hangtompítónak a formája, de kinek mi...
Hát az enyémen a rezó is cserélve lett, szal nem tom h csak magával a véggel milyen hangja lesz, de így eszméletlen durva lett :D
hehe u.a.
egy sablonra készítik az rs-ét meg az mxét Mit szólsz hozzá hogy már csak ilyen kúpos véggel adja ki a gyár a dobokat ? (2t 125)

Egyébként szép hangja van ? mert én majd talán ha lesz időm csak holnap rakom fel.
Csáó!
Épp tegnap jött meg az én csomagom is a Motor Line-tól.
Én is kb egy hónapot vártam rá sajnos, de végre megérkezett.
Megkimélt rs-eladó magam elött látom a hirdetést
http://www.youtube.com/watch?v...
csabi00 a felfogatása pontosan úgy van ahogy leírtad.
Motor Line-nál tudsz rendelni. 27be megvan postával együtt. Én több mint 1 hónapot vártam rá mire megérkezett
Ráadásul rá is van írva:)
Mi mást használna, mint részing?! Biztos igényli is a motor a verseny körülmények közepette.Ő maga a részing,hülye kérdés volt
Mehalt Butt Edina rs e . mondjuk nem csoda. szegény motor mit kap attól a csajtól
az jó keverékeshez is meg különolajzáshoz is!
különben mi baja lesz a motornak? én pl Repsol competition-t használok. megragadhat vagy mi?
Hali Kis Tuning!

Mennyi volt ez a Gianelli?
És hol vetted?

3 csavar van a végén és egy bilincs, ami felülről tartja, ugye?

Köszi a válaszodat előre is!
ok köszi
racing. kösd ki a pumpát.
rezó az gyári marad? de amúgy nagyon fasza
agip speed 2t....külön olajzáshoz, szerintem
mert Tibike ajánlotta az agip speed et de nincs benne ricinus most azon vagyok hogy kikötöm az az olajzást
te mit használsz? ha nem titok?
nem, mivel nagyon sűrű.