Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oktatóm mondta, hogy el kell vinni hogy tényleg 125-ös motor-e a 11 kW meg forgalmiból. Ezek után meg adnak egy "igazolást" amit megmutatsz a vizsgáztatónak...
hallucinalsz. csak a forgalmit kell megmutatni amiben benne van. megis milyen igazolast kellene kerned?
Köszi, amúgy azért kérdem, mert mifelénk ha elakarsz menni saját moccal A1-et csinálni, el kell menni igazolást kérni hogy tényleg 125 ccm és 11 kW a gép... Máshol is van ilyen?
kb ja. de a gyári 11kw-nak a rezóba is van egy szűkítő.
Extrém hülye kérdés következik: ha a power csukva van akkor elvileg 11 kW körül teljesít az RS? Bocsi
nem szükséges neki szólni
PEDRO holnap csinálok képeket
Így már biztos elviszik az 50 esek
Ha látom msn-em Capello-t akk szólók neki h érdekel téged az arrow!
Igazából a hét vége felé szokott lenni netközelbe, mert hétközbe Pesten van és csak hétvégére megy haza Almádiba, meg nem olyan ritkán nézi a forumot!
Milyen állapotban?
65 hmmm ha felraksz képet és tetszik akkor meglátjuk.
Üdv. DonPedro
hali
ha véletlen nem jelentkezik a srác nekem is van eladó arrow 65-be
Hello!
Capello, próbáltalak elérni, hátha így látod (mint válasz a te hozzászólásodra), hogy írtam.
A kipufogód érdekel, és megbeszélhetnénk a részleteket.
Várom a válaszodat
Üdv. DonPedro
a piros villámcsík
mi nem tetszik?
A Simson találkozóra megyek én is de SIMSONnal...
ez fasza ..tapasztalat...dee hogy kell megnbézni h. kopik? csak lepattintom a piros gumi takarójéát ? vagy mi az? :D:D bocs az offért csak most eszembejutott a suliba
Nektek nem szokott lemerülni az akksi? Mert úgy néz ki, vennem kell egy újat, a tavalyi elbaszódott. Megvettem, és szar volt a töltő, szóval már az elején el lett baszva, mindig lemerült, 1 hétig nem mentem a moccal már lemerült. Most meg tölteném fel, de nem veszi a töltést:( Lehet szó gondozásmentes akksiról? Nektek, hogy bírja ha nem motoroztok? 2 hét múlva betudjátok önindítóval indítani?
Eladó Ferodo Platinum fékbetét, vadonatúj, számlával, 5500Ft.
Eladó zsír uj Lucas versenyfékbetét, ára 8.000 ft carbonos
Van olyan ami neked kell, nincs reszelés, nagyon jó állapot és nem utángyártott, hanem rendesen Aprilia rs-ből lett kiszedve. Ára 40.000huf membránnal és kipuffogócsonkal
Béres neked az RSen nem egy red bull matrica van ? Isaszegen szoktam láttni a Gödöllői vasút felé ha a tiéd. Asszem futura tárcsafékje van rajta
milyen hengerek? olyan van ami nincs megreszelgetve?
Eladó hengerek érdeklodni nálam v telefonon 06-20-231-58-40
Üdv mindenkinek!
Van egy 97-s Rs-m és olyan problémám lett vele, hogy nem tölt vissza. Szerintetek ez a feszabályzó lehet, vagy más is előválthat ilyen problémát? Az aksi az biztos nem rossz, mert beleraktam egy újat és azt is leszívta egy menet alatt. Válaszotokat előre is köszönöm.

Üdv RS Rider
http://www.rsrider.atw.hu