Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elég csinos a Duki!
Az első felnidet miért nem fújod le pirosra?
Így egy kicsit elüt szerintem a mocitól!
De így is marha szép! Grat Hozzá! Vigyázz rá!
Hi ma kentünk cimborámmal egy 100ast állat volt
emzoli22357!

írtam simson topicra, légyszives nézd meg, remélem tudsz segíteni !
Eladó Dainese Versenyruha! Végh Janáé volt, rám sajnos kicsit úgy hogy eladó! Akinek kell msg me
a te idomod nem olyan mint az attáé!olyanra nemtod megcsinálni max olyanra mint az enyém
nem a motor ragatt meg hanem a szikra szunt meg es vegul kiderult mikor szetszedtem h a gyujtotekercsek lelazultak de eleg rendesen es raadasul belert a magnesbe +egy aramszal leszakadt a cinezesnel
2004 eshez kéne fejidomtartó vas.
aprilia rs 125 alatrészek:
1994-es idomszett,elsötelo,fékek,lábtartok,lengövilla,müsze
rfal,fejidomtarto,
lámpák,power,karbi,önindito,bendi
x,inditorelé....stb

1999-töl: gyujtás,trafo,power,karbi,levegö sz ház,lábtarto,hátsó ülés,kapcsolok, ....stb
Szevaaa!

MSN, IWIW, semmi? :)
Helloka!
Itt az eladó gyári kipufogórendszerem.
15.000 km van benne.
Rendszeresen tisztítva (kívül-belül), rozsdamentes, rozsdagátló ráfújva, frissen tisztítva azóta 0 perc járás, a dob enyhén polírozva van, nem tükrös, inkább selymes fényű.
Irányáram van, majd annak mondom, akit érdekel a cucc.
te olyan v mint a strcik,csak te a hengereket futtatod örökké:D
Sziasztok!
Nem érdekel valakit RS 125 idomok? Sérültek, de viszonylag egyben vannak , pályaidomnak átalakítani tökéketes! Ha érdekel valakit keressen meg, az árát megbeszéljük!
Atta!
hogy csináltad meg a mocidon a faridomot mert kurvára tetszik enyémen meg lehet csinálni és ha igen akkor mi szükséges hozzá
Üdv
Ezt hívják ragadásnak, lehet tudok neked segíteni henger ügyben
Jah azt elfelejtettem hozzatenni h menetkozben kb 9000 fordulatnal tortent megalt es annyi kimult:(
Lehet h rossz helyen kerek tanacsot de nem reg v egy futuram es letezik e olyan h egyszer csak a szikra telyesen megszunik es vajon mi okbol koszi a segitseget
jó éjrt
jaja ha ettől jobban alszol
Mindig az kiabál legjobban akinek ég a háza.
Igen eladó a motor. Pálya idom másik rshez lesz.
Jó éjt bogaraim!
nem folytatom nem lesz hülyeségekkel tele a fórum köcsög:D
Jólvan kemény vagy .
ezért aztán lehet tanulni 20évesen-.-
Tanuljatok hogy ti is ilyen okosak legyetek
de micsoda logikat vezetett le azt figyeled?:D
Csáó. Láttam hirdetésben a moccod ,most akkor eladó vagy nem? Csak h pályaidomot keresel. Am gyönyörű vas.