Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát nem tom srácok!
Majd holnap megnézem akkor pontosabban, mert már kipróbáltam 6 db csavarhúzót, de akkor még kipróbálok vagy 20-at!
Köszi a segítséget!
Szeasztok!
kurva okos vagy bazdmeg ezt az iskolába tanítják vagy csak alapból retard vagy?
Chiao!

Fiúk Rs125öshőz hol találok pálya idomot ?
Gondoltam megkérdezem a sok sületlenségetek mellett. Agy halál van ezen a fórumon. Ami a XXI. szd-ra jellemző - Orbán Ádám. Itt veszekedtek mikor rá jöhettetek volna hogy G.xxx = Cartmenxxx.
nem kell ahoz leszedni, keress normális csavarhúzót
nem kell leszedni elég 1 rövidebb csavarhúzó és már tudsz is állítani...
Az okés!
Arra rájöttem már!
Már nagyjából frankó a beállítás, csak az a baj, hogy be tudjam állítani, ahhoz mindíg le kell szednem a fejidomot, és ki kell tapasztalnom, hogy hogy a frankó!
De lassan rájövök már a legfrankóbb beállításra!
Nem nem ! Semmi közük sincs hozzá Nagyott fognak lesni EPJ ék
a lámpát kívülről állítod a rézcsavarral. belül fixen vannak a lefogatások.
Hali!
Láttam már ezt a gépezetet a simson.hu-n is, lehet egy kérdésem?
A kuplungot, hogy fogod átalakítani hozzá mert gondolom nem elég erős hozzá a széria kuplung...
Köszi szépen!
Sikeresen megoldottam, összeraktam, csak a csavarok beállítását is leírhatnátok, mert az elég szar dolog, hogy minden 1-es állításnál le kell szedni a fejidomot, meg vissza!
Köszi a segítséget!
igen abbol a 4 fülböl is vágd ki a szilikont és akkor ki tudod pattintani a búrát
Szevasztok!
Neki álltam a lámpa szétszedésének, de valahogy nem tudom szét pattintani!
Elég jól körbe tudtam vágni!
Abban a 4 db fülben, pedig valami szilikonos anyag van!Esetleg már valaki hozzányúlhatott?
Írjátok már le részletesen, hogy hogyan kell szétszedni!
Segítségeteket előre is köszi!
race volt szóba de se időm se anyagi lehetőségem nincs rá!600 meg mért ne...és fogom még motorozni a 125öt mert nem adom el
Valahogy nem vagyok meglepve, hogy ez a dolog EPJ és baráti köre munkája:)
Akik most a rotax hengert dobták rá a simsonra , megcsináltak egy polinihengeres simsont is Az 110 körül ment és elég szépen elérte , de ez most kemény lessz . Simsonálison ott lesznek
"ahol x nagyobb mint 3"..
Ez a fos fórum nem képes értelmezni a relációs jeleket.
3 éves az alapképzés, én úgy mondanám, hogy x+3 évet töltök az alapképzésen, ahol x-3 :D (by Köhalmi Zoltán).
Egyébként most vagyok a 6. félévben, lesz 2 félév csúszásom a számvitel meg ezek miatt, +gyakornoki, és aztán talán meglesz a BSC :DD
"évig"
1-2-3-4 év kitudja:D
Boldog idők várnak az RS-emre, még marad nálam. Ma lebeszéltem mindent Apuval, diploma után lesz nagyobb vas, ennek az árából, meg talán picit kipótolva. Szóval még több mint egy évik az RS125ösök széles táborát boldogítom :D
nah megyek... ti meg fényesítsétek a bohócot otthon
OKOS.. legyél is büszke rá hogy ilyen szép szavakat tanulsz tőle
a motoremelőd az előző életében járókeret volt?
ddd:D volt már életedben csajod? / tőllük tanulom/te baleset,mert az hogy te lettél arra jobb szó nincs...