Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok volna egy kérdésem : lehet e használni az agipracing 2t különolajzáshoz elég tanácstalan vagyok mert valaki azt mondja hogy igen valaki azt hogy nem itt van például egy cikk nekem ebből az jön le mintha különolajzással használná de nem írja konkrétan: http://www.milestone.hu/?itemi... kérlek segítsetek ha van tapasztalatotok írjátok meg létszi vagy hogy ti milyen olajat használtok ?
Ma én is motoroztam :P
Idén először...
én majd csak jövőhéten motorozok ha minden igaz :( pedig ma is marha szép idő volt. Viszont a bánat ellenére megérkezett ma az új sport dobom
Picit felraktam az rsre a 3 csavar hogy megnézem milyen de brutálisan nézet ki
itt is 16 fok volt, remélem hétvégén is így lesz
én nyomtam ma, tök ász volt.
Ja és valamilyen csoda folytán feltámadt a km-órám Csak mondtam neki: "mukodj!". csak maradjon is így!
hát de te kemény vagy...
:D aki kapott az rs mellé srt is annak könnyű hehe
én ma robogoval meg kivételesen rs-el is mentem
Be léptem ma Karcagra a Mitoval és 1 Rs el se találkoztam...Láttam cbr-eket rsv mille-t csomó rotyogót de Rs t nem..valamikor ha jó idö lessz elöjöhetne valamelyikötök gurulni egyet!
tenksz :)
ja ez a vidi oltárian király :))
A kérdésedre csak egy válasz van: RELATÍV.
Attól függ milyen jogsid van. Az enyém 20kw a forgalmiban, de Ak-m van :D
láttom nagyon rá vagy kattanva a hozzászólásaimra. Tudom hogy lehet küldeni mmsben videót. de nyilván az emberek többsége nem használja ... ennek okait most nem részletezném hogy miért nem terjedt el ... köszönöm szépen a kritikádat
hehe
tuning latom nem csak az oriasi uzleti lehetosegeket veszed eszre, hanem meg a technika vivmanyait is eleg napra keszen nyomon koveted
A ,,godzilla" név elég régóta már rámragadt Amúgy tiszta szar, mert némelyik Rs- 24 kw papírokkal van
arra mivel nem szól az A1, jogsi nélküli vezetésnek veszik
hívnánk godzillát...
Szevasztok!
Sokan vagytok úgy hogy az Rs-eket nem 11kw-os papírokkal használjátok? Rendőrök mit szólnak érte? vagy mit szólnának?
hülye mmsbe videót küldeni xD cinkes a történet amúgy sztem igen nagy ez a videó. bolond török kamionos
srácok itt van tunying! most küldte az mmst h. tegyem fel hehe http://auto.indavideo.hu/video...
hát, sztem mindenek előtt legyen...
Nekem kicsit alacsony!
fel, de minek?
Fel lehet valahogy emelni rs hátulját? hogy magasabban legyen?
Kavicsot? Hehe, azt tanktakarításhoz érdemes használni. Találkoztam már annyira kokszolt kipuffal, hogy ahhoz a kavicsrázogatás bőven kevés lett volna ...

Van valakinek ELADÓ KM ÓRA JELADÓJA? Italmondoéknál 14200Huf gyári alkatrészként, és jó lenne olcsóbban megúszni!