Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

beledobálsz kavicsokat, köveket és rázot mint az állat...
A nyélgáz az okés! Acetilén+Oxigénnel kiégetem akkor!
Bence Igazad van!
De nekem kéne vagy 200Kg mire kinéznék valahogy!
szerintem meg pont neked kéne..
nyélgáz, gázperzselő, oxigén, ezzekkel az eljárásokkal tudod kiégetni:D
Nincs eldugulva!

De lehet már benne annyi koksz, hogy Bencének elég lenne vagy 10 évig!
Hogy lehet kitakarítani?


Ui.: Bocs bence az off-ért!
Mér elvan dugulva?
Srácok!
Hogyan kell kitakarítani a kipufogó rendszert?
Vagy egyáltalán ki lehet takarítani?
Segítsetek please!
Köszi
ezeknek semmi sem szent... most hívtak h . a mocc után lrdeklődne
A legjobb az, hogy már 3X beszéltem a sráccal, de eddig egyszer se kérdeztem meg hogy a forgalimba hány kW van írva.
Hát ha megveszem, akkor kell egy pár lábtartó, egy váltókar meg sztem első lámpa. Ha tényleg csak ennyi híjja van akkor péntek-szombaton egy RS-el gazdagabb leszek. Amúgy 2001-es.
SZia ha kell alkatrész szólj
Valószínűleg jövőhét hétvégén megyünk el megnézni, aztán pár cucc kell hozzá, április elején már jogsim is meglesz hozzá.
dehogynem, A korlátlan.
még nem de lehetséges h fogom árulni május fele
hello, vki írta, hogy nyomjak kontakt spray-t a kmjeladóra, hátha meggyógyul. Na én leszedtem a lengővilláról a kmjeladót, de semmiféle olyan alkatrészt nem találtam amit értelme lenne spray-zni, megtakarítottam, visszaraktam, nem működik továbbra sem.
Hát ilyen gumáról lenne szó!
Szerintetek utcai használtra megfelel?
Srácok!
Mi a véleményetek a Dunlop GPR-70F SP gummáról?
Használt már közülletek valaki is ilyet?
Köszi!
árulod a jollydat?
jólvan gecó
:D majd baszunk neki vmit egyszer. xd meg a gyári idomot lefújatom feketével ...de nemtudom matt vagy fényes legyen? vagy gyöngyház mi? és akkor többet ér a festék mint az idom
van egy eladó első és hátsó d207 alig használt előttem az olaszka tette fel olcsó pénzért elvihető...
szevasz, te keltettél fel a (ritka) délutáni alvásomból telón? :D
hát hajrá, aztán majd gurulunk egyet. mikorra várható az RS?
Ja erre a sztorira emlékszek. Aztán ha minden jól megy (reméljük a legjobbakat ) egyel több RS lesz a városba.
Aki jelenleg hagyja hogy ilyen képtelen 50éves szabályok szerint éljünk, annak beleállítanék a szemébe egy 40fogas hátsó lánckereket..
Ez úgy van, hogy elviszed a motorod forgalmiját, odaadod az ügyintézőnek az autós/motoros iskolában. Ők lefénymásolva elküldik szegedre a közlekedési felügyeletre, majd megállapítják, hogy vizsgázhatsz e vele. Ha vizsgázhatsz akkor lehetséges hogy adnak egy papírt, hogy jogszerűen vizsgázhatsz legálisan ezzel a motorral,ha meg nem megfelelőnek találják a kategóriába, akkor visszaküldik a forgalmi fénymásolatot, hogy nem felel meg a kategóriának.

Eljátszottam ezt a mihály bt.-nél, elvittem az RS forgalmiját, Ak vizsgát akartam tenni vele.
- A1be beleférne a 125cc miatt, de 20kw tehát túl erős
- Akba beleférne a 20kw miatt, de mivel csak 125cc nem lehet Ak
- Aba beleférne a tömeg/lóerő arány miatt, de mival nem nagyobb mint 250cc nem mehet A-ba.
Egy 20kw-os aprilia RS125 a jelenlegi törvények értelmében nem sorolható egyetlen kategóriába sem. Hivatalosan ezt mondta a közlekedési felügyelet :D