Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hajrá
jah Békéscsabaira....Márió akk majd felveszlek msn-re azt dumálunk!
:)akk találkoziunk de mi az a moci? kép van rólla?
szeretnék...
lhet az lessz mert onboardot teszek ;)
határozottan basszál oda kalapáccsal
jövök hát... :D bakker vkinek nincs plexije (ilyen gyári vagy Zolibá! mit csináljak a pleximmel amit az az okos olasz nőci vagy ki össze festékporolt (szal fúlyt mellette vmit és olyan szemcsés lett) polírozzam?
Békésire?
Megyek én is és viszem a csbb-t.
Jössz 14.-én ilyen simson találkozóra am?
tarsdd meg jó szokásodat
Kedves Capello!
A kipufogód érdekel.
Írj E-mailt, ha elolvastad turek.peter@gmail.hu
Fontos lenne, még a héten akár (lemegyünk, vagy küldöd.)
Köszönöm.
Üdv.: DonPedro
mennyit kérsz érte?
az eladó neve miatt, anynira nem is lehet gyári, inkább:
KICSIT TUNINGOS a cucc
mert csomó hülye megveszi az 50esre a nagyobb motor dobját desing elemnek ... hogy húú mennyivel vaskosabb a dob és hogy szebb legyen .... próba szerencse
én se szólok bele a tiédbe ... pl ha valaki megtöri az rs-t és szét megy neki a dob igen is megveszi. Adhatsz ingyen Natix meg 10ért árulja a használt közbetéteket ami a rezonátort fogja.... azt a kis csonkot hogy teljesítménynövelő meg minden szarság ... vaterán.
Akkor minek rakod be az rs50-es topicba?
1 Lei! na? benne vagy?
Egy forintot nem ér ez a szar, nehogy már pénzt kérj érte öreg :) Hányat adjak? :D
Akkor neked belülről volt írva a cuccos a dobodra?
marhára nem
Ez nem 50esé?
Hi !

Ha vki érdekel akkor eladó egy gyári dob. Ár megegyezés szerint.
kistuning5@citromail.hu
értem szerintem csináltatok rá úgyis van egy jó karosszériás ismerősöm
ha pörög az eladó akkor 1hét alatt megjön a cucc,ha nem akkor max 2hét,postaköltség változó általába kivan írva hogy mennyi magyarországra,ha olyat fogsz ki akkor az eladó állja a postát.
keress valakit aki tud ebayezni. nekem is úgy intézték.

vagy keresel egy karosszériást, aki dolgozik üvegszállal is, az valószínű tud csinálni neked. csak a sablonkészítés a nehéz benne.