Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mi a gyíkot csináltál hogy nem adják oda felügyelet nélkül?
mivel kocsit 1 ideje nem adják ide, felügyelet nélkül, így ha meszebbre meek, akkor muszály moccolni!
meg nekem ez már aranyidő volt, ha nincs tükörjég még minusz 10:)
pont mentem volna Attához (is)
de ígyjártam:'(
MAMI ba jársz ? :O gratula :)
És onnan hova akarsz elhelyszkedni ?
Hát én 2 nyelvet tanulok gőzerővel :) Majd elválik hogy mi lessz
ez a régije
hát te milyen reggel írsz?:D
Suli témában: jó olvasgatni, könnyebb felkészülni, hogy mi várhat akár engem is. De egy biztos. Én M.O-n nem fogok dolgozni, az fix. Mocsok lenyúlós banda. Kihasználják az embert.
Kezicsókolom...
Nem akarok itt bölcselkedni, meg gondolom hallottad is eleget otthon....de tényleg. Miért kell ilyen időben motorozni?:(
minek kell ilyen időbe motorozni..
kocsiba csúsztam
valakinek nicsn eladó fejidoma? trapéz vagy plexi?
Hello!
Felvehetlek MSN-re? Lenne pár kérdésem a Dunlop trophy-val és az Aprilia kupával kapcsolatban(licenc, müszaki szab. stb.).
mikor jossz megint erre azzal a romhalmazzal?
Szállítmányozás jó buli csak -diploma -2nyelvvizsga és -nelegyen családod és akkor kapsz zsetont...addig csak fagyipénz és kibaszott rugalmas vagy a céghez és éjjelnappal meló!Waberers, DHL egyéb cégek, BILK!
Csak témához értünk
Ezért tolom már a MAMI-t nemcsak faszságot verik beléd...
EGYETÉRTEK!
majd ha egyetemre mész nem így lesz.a 2-3 óra középiskolára vonatkozik.
Én napi szinten annyit tan h elmegyek külön órára megcsin az írásbelit meg átolvasom a leckét azt Szia
vedd meg az enyémet
arrow
Hiányszakma , bővebben én gépjűrmű üzemvitelen vagyok.....
A tanárok mesélnek jókat ...( szálímányozási cégeknél ahol vannak ex diákok , DHL ,Waberers stb , ott a logisztikusok , szervezők elég jól megéldegélnek ) Nagyon sok helyre el lehet menni vele . És ebbe van benne a logisztikai is . Tehát gépjármű üzemvitelen nem azt kell érteni aki "aknába fetreng az olajban"
De ettől fügetlenül énis megyek továbbtanulni még .
nekem kell ra jo kipufogo melyik a legjobb?
holnap hozatom el a motorom
megköszönném :) mail címem az adatlapomon.
Nem akarok beleszólni, de ezt tényleg már nagyon eltér a témától. Csak azt látom, hogy itt sajnálnom kéne az embereket, mert nekik milyen nehéz meg mennyit kell tanulni. Belegondolsz senkit se érdekel. Több ezer embernek vannak ilyen problémái és valahogy nem sajnáltatja magát. Ez szerintem szánalmas. Én is közgazdaságtant tanulok, emelt szintre megyek érettségire, tanulom mint az állat de nem írok be mindig hogy jaj de nehéz nekem. Akik meg mondják, hogy így nehéz úgy nehéz akkor ellehet hagyni azt a szakot, vagy öntesz egy kis vért a faszodba és nekiszánod azt a napi 2-3 órát, ahelyett hogy itt nyávogtok.
háát,szerintem ez nagyon off,ha érdekel emilbe küldöm h én mit gondolok róluk,milyen tantárgyak vannak,esetleg az órarendjeimet
Arrow kipunak elég jó a marketingje és elég sok forgalmazója van világszerte így ezért sok az RS eken a cső...
Jolly forgalmazót nemsokat tudok...Valóban versenyzők is igen nagy szeretettel fogyasztják az Arrow csövet mert JÓ...nekem is azvan fenn meg a magyar mezőnynek a kb90%ának...
Nagyobb versenyeken ( Alpok-Adria, illetve IDM) is található elég sok Arrow cső de pl Alpok-Adrián elég sok a "házilag" csinált cső...ez azért van mert egy adott henger karakterisztikájának megfelelően lett tervezve a kipuff és ahhoz egy adott hengerfej való... ezt hívják végtére KIT-nek
egy ilyen KIT ára fél milla fölött van amihez még egy gyujtást is veszel és ottvagy hogy 1milla fölött költöttél és akkor még nem kaptad meg a legjobbat hanem ha jó a viszonyotok akkor egy 80% körülit!
Mondjuk egy ilyen csomaggal azért elég jókat lehet kapaszkodni az RSen
ezután már csak a futómű párezer euró meg ienek hiányoznak...
visszatérve a kipuffhoz Széria motorhoz Arrowcső bőven elég, esztétikába is odateszi magát csak ajánlom!
(kókányolt csöveknél bennevan hogy a hegesztésnél egy idő után elengedi magát, gondolom az Arrow azért odafigyel az ilyenekre )
Nem nem ezek csak elképzelések meg viszonyítások,az hogy mi lesz a későbbiekben az úgyis akkor derül ki mikor már ott leszek, csak így pályaválasztás előtt állva jobb informálódni a dolgok után.Ha már úgyis itt járunk, közelekésmérnöki-n melyek a "főbb" tantárgyak?
én hülye leszek az országban dolgozni ha végeztem.ennyi erővel győri vagyok,ott a szif,ami már SZIE,van KSK kar ott is,ott az audi gyárnak,ha elvégzem biztos elhelyezkedhetnék ott.de azért ennyire nem adom le a szintet...
az ottani felvételi ponthatár 160 pont felett volt vagy 2-3mal,és 160 ugye a minimum ha jól tudom,bár a ponthatár itt is alacsony volt,bentmaradni nehéz.mindenesetre ha ide jössz és elvégzed nem hiszem h az országban maradsz,illetve nem ebbe kéne gondolkodni.szerintem.persze vannak itt is zsíros állások azért...
egyébként kb a végzettek jó ha fele ott helyezkedik el amit tanult,sok bankárunk,hotelfejesünk stb volt már.
de ha annyira oda akarsz menni és ott akarod leélni az életed akkor jó neked h ennyire tudod mi lesz.