Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaja mamizok...hát hogy onnan majd hova tovább azt még nemtudom majd alkaul vmi...
tanulás az véget fog ezzel érni az tutkó
persze vegyél fel nyugodtan!
lehet. megbantani meg nem akartam en senkit. vagyunk amilyenek vagyunk...
na ugye h lehet normalisan is írni /es ezt most nem cseszegeteskent irom/
mert nagymotorot meg nem vezethetek meg eddig csak aerox volt. ma hozzak el nekem mar varom, de nem motorozok vele ilyen idoben. jogsit meg majd elkezdem ra...
a stílusod után stem nem sok mkit érdekel...
Miért csak 125-öst veszel?
delutan itt a motorom hehehehe
Szia,volt rá próbálkozás,70%áig elkészültünk vele majd abbamaradt.
Van benne néhány hiba, nem tudod kigyomlálni már?
Szia, az tényleg az én cikkem. A 125.vilaga.hu létezik, nem frissül már de fennvan még.
Valaki nem tudná megmondani nekem 1996-os Aprilia RS 125 -ös gyári színkódját? Valamilyen sötét grafitszürke, majdnem fekete! Előre is köszönöm!
régen volt egy olyan weblap h. 125.vilaga.hu az nekem nagyontetszett arra folyattam a nyálamat!:P
Most leletem 1 cikket, aszem TYT írta most tesztmotoron van fennt, az AF-1ről, ami szerintem onnan van! Erről jutott eszembe, hogy azt az oldalt nemlehet újjáéleszteni, mert számomra egy örökunicummarad!
de írtam...akk max nem kaptad meg de már írok legalább 4 napja
Mikor? Most nem írtál!
te meg b*szol válaszolni msnen:D
mindig?tnap jött fel a téma így komolyabban:D
na de mindig!?
Gyógyítsd meg gyorsan, nézz szét, hátha van hozzá gyári festésű idom!
Csabi, Diusnak is ez volt a reakciója

Amugy tényleg nem gáz, hisze ez is az élet része...
Sorozatot kéne indítani:
Fiuk a fórumról címmel
ja és fucky, ha mész valamelyik egyetemre, vizsgaidőszakban egy fikarsznyi szavad nem lehet hogy fáradt vagy , és unod a tanulást, különben pofánverés lesz
amúgy meg szerintem totál normális hogy megosztjuk 1mással életünk "nagy" nehézségeit :)
KÖnnyen beszélsz pinarágó :D
Érettségire készülsz? Emelt angol+töri+ matekra tanultam kb 2 hetet azt kész, semmi nem volt.
Amúgy szép is lenne ha vizsgaidőszakban elég lenne 2-3 óra tanulás naponta. Nekem a húzósabb időszakban meg van az 5-6 óra felett is lazán, pedig nem tanulok lassan.
Senki nem nyavajgott, de azért azt te is belátod hogy a középsulis közgé az alapozónak OK, de semmi több :D Kb. az első számvitel gyakom, az első mikró-makró előadásom meg gyakom azt annyi :D
hát azt, hogy kikapcsoltam Bmw-be a kipörgésgátlót, és "véletlen" megcsúszott, aztán másnap visszamondták nevelőfaternek... ő meg nemdíjazta...
fejidomja nincs senkinek?