Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A D.I.D-JT párosítás elég faja!Nekem is ezek vannak a vason.
Köszi szépen sokat segítettetek!Különben hol tudom megnézni, hogy a mocim, az most Extrema, vagy Replica, vagy mi a fene?
Én már átfényezve vettem a mocit!
Viszont lenne még egy kérdésem!
Ki milyen láncot, és lánckerekeket ajánl?
Én D.I.D. 520/110-es láncra, és 17 előre, és 39 hátra JT lánckerekekre gondoltam!
Kinek mi róla a vélemény?
Ismét köszönöm a segítségeteket!
Hello
Valaki rendszámoztatta már ugy a125/50-es motorját, hogy rendszámos vázat tett bele? Vagy esetleg valaki vett már forgalomból kivont motort? Érdekelne az egésznek a menete....
kösz
Jaj elfelejtettem, hogy tud nekem valaki mondani olyan oldalt, ahonnan tudnék rendelni láncot meg lánckerekeket, meg akkor gyertyát is?
Köszi szépen!
Aha köszi szépen! Nekem is BR10EG volt benne, csak már annyira szét van égve, hogy másikat raktam bele!De az nem baszott neki oda,ugye, hogy ha mentem vele max 2Km-t!
Annyi remélem nem számít! Köszönöm szépen a segítséget!
az a gyári azért mondtam ezt...
nekem is ilyen van: BR10EG
Bontóba kezdj el szétnézni!
segítek neked...jó messzire dobd el azt a gyertyát és menj el vmi motorosboltba és vegyél NGK BR10 vagy BR10EG vagy BR10EIX gyertyát... 2500-3000-ill 6000
ez csak jótanács nemkell megfogadd de aztán jön a nyöszörgés hogy kinek van ASSO 2gyűrűs dugója stb....
ha rámhallgatsz akkor nem spórolsz ezen az 1-2ezer FT-on...
sziasztok ! segitséget szeretnék kérni. a problémám szerintem már ismerős. 98as rs 125, hátsó rugóstagba elszállt a csillapitás. kérdés: mi a teendő? lehet e javitani? ha csere akkor honnan? előre köszi üdv
Üdv ismét mindenkinek!
Nah kivettem a gyertyát és ilyen számok, és betűk vannak rajta:
NGK 101000033AA R1 BKUR6ET-10 JAPAN !
Kerestem a Google-ben hőérték táblázatot, de sajna nem találtam!
Ha valaki tudna segíteni, azt megköszönném!
ment a mail
hello: itt kép az idomrol most csináltam.
ha kell küld a posta cimet: apriliars160@freemail.hu
vagy telora, sms-be.
hát nálunk mesterképzés az Msc.:D
hogyne ismerném...
Egy suliba jártam vele meg Illegálra jártunk régen,meg ienek...
Marmint a motor a jobbrol 2. ha jol latom az emberek kozt talan balrol a 2.lehet.Megint bocsi az ekezet miatt.
Mito7gang: a 125cm3 kiralyai kepednel jobbrol a 2. rs 125 ost ismered?Mert szerintem a tesom lehetett jo par evvel ezelott. bocsi az ekezett miatt a gep a hibas....
Ez jó :)) Azt kérdeztem, hogy alapképzésen vagy -e? (BA), a mesterképzés a BSC .
Köszi szépen.
Nemnem. Én miskolcra járok Gépészmérnöki karra.
na igen ezt már úgy gondoltam hogy értelemszerűen bele valót tesz bele.
vaterán van