Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

MISOC vagy valakinek nincs esetleg RS125höz bal oldali oldalidomra olyan kis szar ami a sztendernél van kis idom?
HELP!
szín mind1!
Vagy ha szar a hőértéke elcsöppen az elektróda és kilyukasztja a dugót.
BA-n vagy? Sok sikert az államvizsgádhoz!
semmi baja nem lesz,sőt ha nem valami fillérest vettél ami beadja az unalmast pár kanyar után akkor szerintem max előnye lesz.
OKés! Köszönöm!:)
50esnek nemjó a lámpája bele mert tökmás lámpája van meg a 125nek szélesebbis a fejidomja...
elvileg baja nem lehet tőle, de én maradok mindenből a gyári beállításoknál.
Én meg ennek a bolognai képzés végén, holnap próbálkozok letenni az államvizsgámat.
Szevasztok srácok!
Bele raktam egy 3 Pólusú gyertyát az RS-be! Lehet valami baja tőle?
Megnéztem, és a dugó, nem ütközik bele a gyertyába!
Valami porbléma felmerülhet?
Válaszotokat előre is köszönöm!
?
Mert te mentem elsírod magad.
ezt én sem értem, miért tuning-al kötözködsz?
szóltam hozzád vmikor is ?
írhatsz vissza hozzászólást de nem állok le veled veszekedni ...
Hali! szertnék kérdezni h aprilia rs 125 2004es re van fejidomja vkinek?! Jo állapotba! Meg annyit még h szerintetek rs 50-é jo 125-re?:O
Te trágyalapátolást vállalj, ne kresz oktatást.
elrontotta a végét ez a szemét, nem ismeri a relációjelet.
Szóval 3éves az alapképzés, és én x+3 évet fogok eltölteni az alapképzésen, ahol x nagyobb mint 3 :))
istenem bárcsak ott tartanék már... Ez az átkozott bolognai/kreditrendszer is bekaphatná már a f.szom.. :)
Ahogy a showderben: az alapképzés 3 (3,5) éves az egyetemen (BA). Én 3+x évet fogok eltölteni a diplomáig, ahol x-3 :) : ) :)
hiába veszem meg, ha aztán majd nézek nagyokat a melóhelyen :) Így is lesznek nagy szem-kikerekedések.. 8)
én pedig C kategóriás elméleti vizsgát vállalok:
- Kresz
- Munka védelmi, Logisztika
- Szerkezeti üzemeltetés
venni is lehet:D
azt elfelejtettem hogy átfogó közgáz vizsgát is vállalok :)
Amúgy megnyugtat a tudat, hogy nem csak én szenvedek egész nap a könyvek/ppt-k előtt, és nem csak én idegeskedem szét magam a vizsgák előtt, és nem csak nekem vannak rémálmaim néhány tárgytól :D
Hiába no, nem adják könnyen azt a kurva diplomát.
de, bemegyek helyetted, kérdés hogy mennyit fizetsz. Minden marketinghez/menedzsmenthez/logisztikához, stb kapcsolódó vizsgát bevállalok :)
Egyébként holnap én is megyek szóbelizni Humánmenedzsmentből, holnapután gazdtöri, és így tovább 2 hétig :))
Jövőhét hétfő: számvitel =HALÁL. Egy kisebb csoda vagy valami az jól jönne.
Én robesszal küldöm
tiszta jó a havon járni, így moccal van még valaki,aki még nem téliesítette le?
1iken majd lehet,másikon neccesebb mer 60onkra lesz 3 tanár,de megoldom vh:D