Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de ott lehet puskázni:D
hat hidd el h az loszar lenne a hnapi ket vizsgamhoz:D
akkor csinálj nekem meg 100matek feladatot holnapra:D
Tyt hnap lesz 2 vizsgám egész véletlenül nem akarsz vizsgázni helyettem?rád gondoltam mer hirtelen a vizsgákrol te jutottal eszembe h gondolom te is szívsz velük:D
nemt'om már ki volt a hülye :) nem mondom h ők, mert lehet én :D
rosszat küldtek?én is így jártam,pedig direkt felhívtam h mi merre hány méter...
Geri vagy bárki, rotax 122 hengerfejetek van e olcsóért esetleg, mert lehet kellene egy havernak
ELADÓ aprilia RS125 hátsó LÁNCKERÉK!

40fogas, JT, 520as lánchoz, 0-kmes. 2006előtti apriliákra jó!
Nagyvason:5100, nálam 3500 Ft! nem lett jó a vasamra, ezért adom el.
tyt@vnet.hu
nem szeret mert citroened van
őszintén szólva én ártottam neked? Nem vágom miért engem oltasz, közöm nincs hozzád.. Nah jólvan az tesód tőlem van és akkor mivan, nem volt direkt beggyszó
Amúgy, PukieReS, idénre mi a terv? 600Alpok Adriát nyerni, vagy Dt125ben alázol mindenkit? Azt mondják nagy tehetség rejlik benned, kár lenne, ha meg se próbálnád.
Most mit erőlködsz? Úgyse kell senkinek se a cumóid se a motorod "csak" versenycélra... érdekes 125ben nem lehetett látni vele sehol,nem tudom mit vered magad.
Aranyos vagy de végre kimászhatnál a seggemből, már szarni szeretnék egy egészségeset
MInek hirdeted ezeket? Észrevehetnéd már, hogy senki nem kiváncsi a szemeteidre.
Eladó hengerek, kábelkötegek,trafók, motorolaj, hütő, meteor dugattyú, blokkfedelek van minden
Rotax 123 komplett váltók:9000ft
rotax 123-127re alaplapok: 15000ft
berugós lendkerék:8000ft
egyéb rotax motyók halomban állnak még.
gilera@vipmail.hu
06705540998
rotax123-as blokk kompletten nem rég felujitva eladó!
egyéb alkatrésze:alaplapok 17eft/db
vaci új trafó:15eft/db
34delorto karbi kompletten hibátlanul ükxik:12eft/db
komplett váltó:12eft
blokk öntvények,komplett kuplungok....stb
Érdeklődj sok mindenem van!
patvaros87@freemail.hu msn és email is!
......., nálunk semmi :(
pocket bike al a Gyulai vártavon ... csinálni kellett vna pár képet
jó ide a sport pro is;P
hát itt az alföldön vannak nagy pusztaságok aztán megáll egy helyen a víz és megfagy. na ez a jég ha minden igaz olyan 1,5km hosszú és 500-600méter széles aztán ott bohóckodtunk egész este az opelal meg egy kocka ladával. már a végén egész jól ment mert nem csak a ladával mentem keresztbe nagyon sok métert hanem az opelal is ma is megyünk szomszédom WRXével
mi hajnal 3kor még csapatni voltunk, lehullott vagy 5 centi friss hó:D