Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

engem spec szórakoztat kiskörte!
Én már csak azért jövök be,hogy ki derüljön végre ki miért kapott új "címet " :)
Meg amúgy is,annyi hülyeséget írtok ide -ergo elfér ő is a gondolataival
ez kemeny volt. erre azert nem szamitottam
Geri gyerekek még ...
azt bírom,hogy ez is valamelyik fórumlakó lesz,aki egész eddig arról papolt,hogy mekkora faszság arctalanul irogatni.azt nézdmeg,ugyanazt csinálja.
Sziasztok! A nap fasszopója egyértelmüen kiskörte
szia rotax 122höz konkrétan nincs.123ashoz kb 1 vagonnal van de nemtudom ugyanaz-e
Jamal még kprs125öt kérdezd meg neki van törött af1 lehet hogy azé jó bele.
Vigyázz mert a nagyalma meg rád pályázik, szerintem ne keresd tovább, te vagy a hét loosere!
Ha bekapod a faszom megígérem hogy lehetsz a hét buzija, de csak akkor. Azt ki kell érdemelni
esztergályos tud neked csinálni.
Geri neked sincs rs 125-höz a váltóolaj betöltő nyílásának az kis csavaros kupakja amit 10-essel lehet kinyitni? rotax 122

thx
izgatottan várakozom!
Sziasztok srácok!
Lezárult a 1 hét, nem sokára jelentekezek az új hírekkel. A hét embere már megvan ki lett, a hét looserén még gondolkoznom kell, mérlegelni, hogy igazságos döntés születhessen! Addig is jó fórumozást!
Sziasztok!
http://www.kepesmotor.hu/april... itt ez enyém is lehet vinni
Majd keress már meg msn-en Ádám!
Mindenkinek gratulálok a géphez, még sok-sok boldog évet nekik
sztem ha írsz misocnak akkor tud adni ingyen, vagy vmit megbeszéltek mert nem egy nagy drágaság ...

Italy. reggel ha megyek posta felé akkor felhívlak
Csá srácok.. kéne nekem az váltóolajbetöltő nyílásnak az a műanyag "csavarja" amit 10 Ft-ossal faszán kilehet nyitni.. sajnos megadta magát ééés.. belehalt szóval ha vkinek van egy felesleges akkor megköszönném
Please help me!
Szükségem lenne hátsó fékkarra és ha van valakinek gyári első index 2 darab! Akinek van lécci szóljon sürgős lenne!
Karácsonykor lesz két éve hogy megkaptam,amugy 5 éves