Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akár ennék is róla
/kevesebb mint 1 óráig tartott/
készül a szünetre
lehet hát haverom akar is venni
Ukránba lehet kapni vacsi új 1500-ös kocka ladát is :)
A változtatásokról sok mindent nemtudok,csak annyit hogy már injektorosan jönnek ki
Ja még gyártanak Marutit. Pont most voltam Indiában és ott minden kocsit amit itthon mi Suzukinak hívunk ők Marutinak hívnak. Mondjuk ezek majdnem ugyanolyanok mint itthon a Suzuki, tehát nem az ős-Marutiról beszélek
Tudom, hogy szokás azt hinni, hogy az ilyen szaros komenyista kocsik mint a lada niva, azok szarok, és szarul is vannak megcsinálva szar anyagokból, de ez eléggé nagy tévedés. Semmivel nem rosszabbak, mint az azonos árketegoriáju nem komenyista kocsik,sőt.
de ha szerinted ez hülyeség, akkor rendben, ezen ugyan nem veszünk össze.
Persze, azért meg lehet nézni, hogy 10 évvel ez előtt hány szar lada szaladgált 20 évesen félmillió kilométerrel a gyomrában.
gyártási teknológiában..:) deee a maruttit még gyártják?
És mondcsak, miben különbözik egy niva motorja mondjuk egy marutiétól?
(azon kívül persze, hogy nyilvánvalóan a marutié szarabb)
most már nem kell... őket sztem már eggyiket sem bár forgalmazzák még a nivát lehet azokat kell
Nemtom mosatanában hogy megy, de régebben a 4t motorokat is előjáratták a gyárban.
2t t mindíg járatni kell mert a gyártási tchnológia nem teszi lehetővé az ellenkezőjét mint a 4t nél
"állítólag, gykorlatilag semennyit nem kéne járatnom egy Vertex dugót."

neharagudj de szerintem ez oltári baromság. A Vertex miért más hogy nem kell járatni? Akkor esetleg ha 6-7századra rakod össze vertexxel, akkor tényleg nem kell járatni.
nem tudod mekkora illesztéssel raktad össze?
Én 800km után biztos nem húztam volna 9ezer fölé, főleg nem 6osban.
A karburáláson múlik a dolog nagyrésze, és rakhatsz bele bármilyen olajat, bejárathatod akárhogy, vigyázhatsz rá akárhogy, ha keveset kap megragad.
köszönöm és sajnálom :(
karburálás, illesztés, gyűrűhézag
van eladó hengerem
ha eléggé ki volt élesítve melegben, akkor hidegben megakadhat, mert elkevesel.
_@_/"
nem kap kevés benyát az a motor?
a teljesítménnyel pedig semmi problémám nem volt, nomyatékosabb volt mint előtte(a régi dugóval), és nagyon jól pörgött, 101 mérföld volt a végsebessége...
Akkor lehet szorosra volt illesztve :(
öblítés nélkül maximum egy másodpercet..!
kb 17 fok lehetett, péteken 1 óra felé, a motor üzemi hőmérsékleten volt. 800km után sok? max 300-at mondtak h ne nagyon pörgessem 8 ezer fölé...közben lelkiismeretesen 6 ezer fölé még véletlenül sem pörgettem...állítólag, gykorlatilag semennyit nem kéne járatnom egy Vertex dugót...nem tudom hogy van bekarburálva a motor.
vagy lehet hogy sok volt még 800 km után az a 140 ?
Hány fokban motoroztál? :) Mire volt karburálva a motorod? Mennyit mentél öblítés nélkül?