Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

őket szeressük:)
Mikor voltunk 2 éve ugye fiatalon ott ált bent a pálya motor bementem nézzem nyugodtan meg a többi motor is aműhelyben!
Őket ismerem A Zsolt is volt velünk Brnoba ő vezetett marha jófej ember meg nagyon korrekt
De viszont Nyíregyhzán Yamaha Karsai az jó!
egy a lényeg: YAMAHA CITYBE MOTORT SOHA NE VIGYETEK SZERVÍZBE
csak ugy írtam! Van ilyen új technika!
mármint az r125
nem általánosítok.5hónapos a gép.6szor voltam vele szervízbe.8000ezer km.szerinted?
apa kezdődik!(ismét )
neee legyél hülye légyszi.Mentem mitoval.jól ment.de egy éves 7000kmmel és minden baja van.
a gilera 5 ben 2 személyel kerékre áll gázra:D
próbálj ki egy nsr125öst vagy egy 2t 125öst aztán majd megtudod hogy azok mit tudnak
végülis a gilera ami az adatlapon van 125 öt megy de mégse olyan unalmas mint az 50 esek!
ja és annyiban jobb hogy a TZRrel 8000km alatt 2szer voltam szervízbe,ezzel meg fél életemet azzal töltöm hogy hívogatom ezt a buzi bandát.A harmatinál meg várok a féktárcsára.Szal alapvetően jó kis gép,de nem érte meg megvenni.
amúgy meglepően jól megy és meglepően sok van benne.Hatalmas yamaha fan vagyok de nem vártam volna hogy ennyit tud majd.rosszabbra számítottam sokkal
értem !
jó boci boci nem új,csak a neve az
annyival jobb hogy legálisan vihetek vele személyt,nem állítanak meg minden sarkon a rendőrök mivel rendszáma is van,2,5litert eszik az 5helyett amit a tzr hajtásnál benyelt.KB ennyi.jah meg utassal autópályán tudja tartani vigan a 120as utazót 3literes fogyasztás mellett.Meg az 500kmes hatótáv.15-tel megy többet mint a tzr, igaz ez 120nál 9500körül forog a tzr 14körül forgott vagy 13? kb ennyi.És jól gyorsul 4thez képest
nem fikázás kérdés!
A racing változat neked mióta új? Szerintem azt eddig is lehetett kapni, de lehet hogy rosszul tudom
De persze, jogod van védeni a motorod. Az más, hogy nem értem minek teszed, amikor senki sem fikázta az r125-öt...
Z3 mennyivel jobb a tzr után ez a közepes libakergető 20-30 al megy többet?
nem nőtted még ki?
.az elején a lényeg
Hallod, te komolyan menj már orvoshoz!
A racsing változat 2t.r125klon persze...minden ami 4t az r125 klon
Kicsit off, de mégsem... :)

Az új Derbi GPR125

Ez már 4t és most már inkább r125 klón mint RE... Remélem az RS nem fog erre a sorsra jutni :S