Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha a motorozási élvezet akkor Rs-t .
én nem
ha a fogyasztás meg a fennttartási költség számít akk cbrt vegyél...
osszekeversz valakivel
nem a te feladatod az oltogatas hanem csombeke..
"egy átlagos rs 125-ös fenntartási költsége egy hónapban"

lécci lécci lécci, ne tegyél már fel hülye kérdéseket. Attól függ mennyit mész vele.
Fogyasztás átlag 6liter, maximum 12liter. Ha folyamatosan 60körül mész, csak 3 litert eszik, de erre az esetre vegyél cbr125öt :))
Attól is függ hogy mikori a kiválasztott, illetve milyen volt az előző élete.

Én azt mondom RS-t vegyél, nekem pont van egy eladó :)
azért ne bízd el magad ,msnen ramvakerázhatnál...még a multkori ugylet:D
Ezen az álmodj királylányoson egyszer már nagyon jót nevettem a cbr125 topicban :DDDDDD
Sziasztok!
A nyáron le szeretném tenni a jogsit A1-re, de még nem tudom hogy cbr 125-öt vagy rs125-öt vegyek.
Azt szeretném kérdezni, hogy mennyi egy átlagos rs 125-ös fenntartási költsége egy hónapban, és hogy mennyit fogyaszt. Tudom hogy megeszik akár 6 litert is ,de ha mondjuk óvatosan bánok a gázkarral akkor a fogyasztás lejjebb vihető-e.Köszi.
"max tyt de neki szabad "
jeeeeeeeeeeeeeeee
Nem kell itt Rs -esnek lenni hogy megmond hogy ez hülyeség.
Egy kívüláló is megmondja aki valamennyire is ért a technikához.
Nem oltogattam senkit .
üdv újra itt Zoltán
120 as utazó 2 személylel?
Áámoggy királylány, tralla lalla laaaaaa:)
hagyjatok mar ezt... mar senki nem jar at 125 4T topicokba okoskodni. max tyt de neki szabad
azok az idok meg mar elmultak h a 125 4T szar csak be kell latni a gyengeit ahogy a 2Tnek is.
Sebaj Tóbiás
pont nem erre celoztam
I.F.A. - Ideiglenes Forgalmi Akadály
Z3 ,itt akármit is mondasz ez lesz a jelszó... Innen csak az jut ki élve aki isnteníti a 2t meg az rst
Köszi . Felkelek 8 kor erre tessék :D
a 125 4t egy szar és csak az rs a király.vita lezárva.
ezen mar nem kell meglepodni
inkabb azaz erdekes h mi a faszt keres autopalyan.. raadasul utassal?
Jó reggelt!
Szerintem a 120 as utazó 2 személlyel jó lesz üveghangnak is . Nem szivatásnak de azért csodákat ne várjunk már .... 10-15 loerő az annyi is marad......