Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Felőlem Max a 3 utcán csapatom neki szóval ha az neked jó:
egyik rs se utcai..
Te szedted szét a blokkot?
Ha igen remélem nem volt kalapács a közelben max gumikalapács!
Meg amúgy is gurulhatnánk
Hali!
FuckyRS látom te Gyáli vagy Én Maglódi vagyok, egyszer találkozzunk már, kíváncsi vagyok az Aprilliáidra!
nem.
elvileg nemszabad mivel az úgyvan rápréselve és ráfedéssel van illesztve szal nemnagyon tud az elmozdulni de mivel század mm ről beszélünk így lehetséges akár...
Sima szétszedés-összerakásnál is előfordulhat ez a probléma? Főtengely bennemaradt a jobb blokkfélben,csak az egyik blokkfél lett lehúzva.
csáo akkor most kell a blokk?
jah lehet csinálni vele azt pl hogy eldobod a francba aztán veszel egy másik km meghajtót...
javítani nemnagyon lehet...
a Km meghajtón van egy kis karom amit a felnin lévő lyukba akasztasz be és úgy rakod össze...
a túloldalon meg van egy távtartó...
Főtengelyedet kéne kicentírozni...
ahhoz kikell venni a blokkot, szétkell borítani, stbstb...
maga a centírozás az pitlák de a munkadíj az elég húzós...
cseréld ki a meghajtót kompletten,kb 2000ft lesz
Hali!
Valaki tudna segíteni?
6 ezres fordulatszám körül beremeg a motorom, ez mitől lehete?
Kaptam már egy olyan választ h a kiegyenlítő tengely de azt hol találom és mit tudok vele csinálni?
Köszönöm!
Azt tom h van a felnin egy lyuk ami gondolom megfogja azt a valamit ami nekem hiányzik?!:S
de az mi? esetleg vkinek van olyan kis izéja?:) v lehet csinálni v mi?:D
van a felnin egy lyuk és a csigán egy kiálló rész ami megforgatja a csigát.. A többit rakd össze
Heloo!
Kéne egy kis help rem tudtok segiteni:)
Nah szal van az a kis km óra spirál meghajtó "izé" és az elvileg ugy müködik h a kerék megforgatja... igenám de nekem nem ér hozzá:S lehet h a multkori gumi cserénél kieshetett onnan vmi nemtom nem én szedtem ki az első kereket szal nemtom:S nah én az lenne a kérdés h ott télleg van vmi kis alátét szerüség?:S
Ja am egy 98as rs 50ről van szó (ha ez számitana)
jövőhét vasárnap benne vagyok
jah elfelejtettem hogy nincs gumim bocsi
Háát gyere le Gyálra aztán mehetunk
Attencióne!

Meg akarja ma tenni valaki ezt a karikát velem?
gugli map
én meg illedelmesen mondom hogy én nagyon jól tudom h mit szeretnék...de ha te ezt máshogy látod az qrvára a te dolgod, de nem akarom h vita legyen ugyhogy nem kell válaszolnod
ennyi
Milyen és mennyibe?
16ekm nél van szervíz és ott igen..
akko most kell dugót cserélni nem?