Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aszi . Megadod az e-mailt.
Nekem is kéne 1 es más
hadd kérdezzem már meg hogy ez a bendix nevű cucc mi lenne?
aprilia rs 125 1994-2005 IG MARADÉK BONTOTT ALKATRÉSZEK ELADOK:
1994-ES HEZ:idomszet,elsötelo,müszerfal,önindito,power,bendix
,sárvédö,váz,lengö stb....

1999-estöl :oldalidomok+eke=12eft tükrök=4eft levegöszüröház=5eft 28-as karbi=10eft
mikuni 34-es verseny kabi=20eft lábtatok=6eft stb....
Aszi, nincs RS hátsó rúgós tagod ? :S mert az enyém kuka ...
egyébként áll még az alku hogy egy 5ösért lehet menni Hringre ? mert ha lesz telóm akkor mennék :)
Szia de van, a garnitúra 70 pénz tudom nem olcsó de profi nagyon!
egyébként yah... addig kár pofázni itt amíg nem szedi le az oldalát...
ASZI
új rs-re nincs komplett pályaidomod?
a kalapács sok mindenre jó szereléskor persze nem vandál módon
De ha melegítéssel dolgozik az ember akkor is meg kell kocogtatni a csapágyat
Csak az előző kérdésedre válaszoltam!
nekem is rázott az RX magas fordulaton,most szétvan szedve a blokk,kiegyenlítő tengely csapágyai szétmentek.
de neked teljesen elszált... neki meg nem biztos. leszedi és meglátja, nem nagy cucc.
Hali nekem van idomom ha még aktuális!
Az is változó, h miylen állásba áll, nem feltétlenül kell elmásznia centiket, lehet csak érezhetően/ feltünően ráz.
szerintem tuti nem ugyanis amikor nekem széttört a fogaskerék és nem forgott a kiegyenlítő tengely akkor a motor oldaltámaszon kb 4000-es fordulatnál elkezdett előre mászni centiket.... amikor meg pont elszállt akkor pikk pakk elzsibbadt a kezem annyira ráz a motor...
És lehetséges h tényleg a kiegyenlítő tengely miatt remeg be a motorom 6 ezres fordulatszám körül?
nekem van egy üvegszálascsak a lámpa helyét kell kialakítani rajta,ebben 2 kicsi sima kör alakú lámpa volt anna van kivágva hely,tükörne ki van vágva a hely.ha kell szólj van hozzá 2 oldal idom is
bal oldalát lehúzod a blokknak és ott lesz.
HAli!
Valaki megtudná mondani, hogy a kiegyenlítőtengelyt hol találom?
Azt mondták h lehetséges h az okozza azt h a motorom 6 ezres fordulatnál beremeg de ha valakinek van valami más tippe akkor írja meg legyen szives!

Köszi
Nem barmoltunk, lendkeréklehúzót is csináltunk, meg hozzáértővel szedtem szét.
Amúgy köszi a válaszokat! Majd télen ránézek, 4-6 ezer között menet közben leeső fordulatszámnál csinálja.
Volt hozzá már szerencsém:D...
Bakonymotor válaszolhatnál.
bontottál már blokkot szét?
04es rs125 re szeretnék fejidomot, trojákon kívül van valamifejlemény hogy honnan tudnék bezserezni?nagyon sürgős de nemtaláloksehol
Mihez kellene kalapács?
Eladó egy komplett blokk 95 ezer forintért alkatrésznek akár... D 208-as gumi jo állapot 15eft/ szett,