Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A te motorodnak minden héten van valami baja már ne haragudj, eléggé visszaolvastam a fórumot. Tudom imádod de amióta megcsinálták, aszalós ádámék azóta is mindig van valami baja. ez persze nem az ő hibájuk, ilyen a motor.
2006os motorba ennyit költeni nem fogok utcai közlekedés mellett. ha pályázni venném akkor okés lenne. így nem.
wow, te aztán írtó nagy következetetéseket tudsz levonni. Érdekes, nekem az RSen még sosem kellett hazáig fognom az idomot. De ha a guminyomás érdekel a legjobban, vegyél babettát....
tehát az rs szétesős... hmmm... a keréknyomásos irásotok sem tetszett de az h hazfele nekem kell fogni az oldalidomot, már sok...
nekem kirezegtette az összes csavart ... szal vehetek egy csavarkészletet moldalidomot már lábbal fogtam hazafelé
Simi! Fekete alapon vannak a piros matricák
Megvan minden papír, de úgy voltam vele, hogy egy évet még elsumákolok, meg a1-re is csak egy hónapja lett meg a jogsim.
~130 000HUF max
és kb mennyibe fog majd fájni?
Lehet jobban megérné eladni és venni egy rendszámosat
az a jó, ha olasz papírja van,egy forgalmi kell meg egy törzskönyv
MIlyen palyamotorozasrol beszelsz te? Kozod nincs hozza. Az egy vicc amire vered magad. Kakucson 100loerovel.
Cagiva mitora(98-as) keresek Uj hengert
Akinek van vagy tud elado Pls jelezze
Jaja azon én is parázni szoktam
Nembaj jövőre, megpróbálom lerendszámoztatni, mondjuk szerintem szívni fogok vele, mert csak valami olasz papírja van
Meg maga a motorozás is. Sosem vagy nyugodt . Mikor mész kiló fölött és távolban egy fehér octavia de még nem látod hogy rendőr -e.......
városba kisutakon nemhiszem hogy megbírnak fogni,ha tudsz hajtani és ismered a környéket.de ez csak egy alternatíva,ami nálam bejött,igaz hogy a későbbiekben vadászni fognak rád,de ahogy a többiek is mondták papír nélkül minden igazoltatás rizikó.
Hát szerintem nem kellet volna anno megvenned ezt a mocit.
Azt megértem hogyha valaki vesz egy öreg szakadt 125 öst papír nélkül rendszám nélkül és ha lebukik akkor kidobja de egy ijen min. fél millás motor esetén ezt játszani szerintem rizikós .
Igencsak emberi gesztus volt ez tőlük!Fel is jelenthették volna aztán ....aszhatja.Ez nem törvény hogy el kell adnia,max ha meglátják vele feljelentik.adtak neki még1 esélyt,sztem rendesek voltak.
Ez amúgy hülyeség hogy el kell adnia, ha meg nem adja el akkor meg feljelentik...
És ha nem vagyok teljesen megelégedve vele?
17 van elől, és 39 hátul!
Kicsit nagyobb végsebességet szeretnék!
Akkor mit hogyan tegyek?
Hova kell nagyobb, és hova kisebb?
Válaszotokat előre is köszi!
Jó, de úgyértem hogy az oroszlán a matrica vagy a piros rész ?
Hu már fáradt vagyok . szóval lánc DID lánckerék meg JT
Lánból D.I.D. a lánckerék meg sz.tem D.I.D. ha megvagy elégedve a mostani menetteljesítményeddel akkor ugyanekkorát vegyél rá .
Hali!
A motorom 6 ezres fordulatnál elkezd beremegni nem tudja valaki, hogy mi lehet a baja, olyan mintha a tank remegne de azt már átnéztem és arra gyanakszom h a motorban van valami nincs valakinek valami tippe h mi csinálhat ilyet?

Köszönöm!
Szevasztok!
Azt szeretném megkérdezni, hogy ki mien láncot, és mien lánckereket ajánl!
Hány fogasat, mien márkályút, hány szemes láncot!
Üdv.: Mindenki menjen amíg lehet,de csak óvatosan!
Igazi hazafi