Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rendben köszönöm a segítséget.

Bakonymotor, ha vagy írj te mennyiért mit tudsz...(hátha van asso dugód..)

Fucky 45-ért folytatlan gyári (nicasil-os hengered van), olyan ami még nem volt motorban?
nekem csak hengerem van.. Van reszelt zsir új az 65 ezer a gyári meg 45.. Eredeti Aprilia henger..
Reggelt!Megtudná valaki adni bakonymotor email, vagy msn jét érdekel a hengere!
Am csak a henger dugo az nincs hozzá?
Ne szórakozzál már kollega, vedd meg a hengert bakonymotortól, vagy aki még ajánlott ,mert más nemigen tud! Én is voltam hengerkeresésben, hidd el annyira nincs sok lehetőség.
Vertexet meg Wössnert tudsz somától rendelni (ha értekel megadjuk a mailcímét), 20 ill 21e HUF a dugó csapszeggel gyűrűkkel.
digitális powerszelep LOL
Na ez mar auto! Vw hez nem hasonlithato semilyen tekintetben. Egyszer vezess egy ilyet nem nagyon fog nemet auto kelleni. Olasz eloiteletekre meg nem kell hallgatni ugyan azokat szajkozzak ma is mint 20 evvel ezelott, 90% ban olyanok akinek soha nem volt olasz kocsijuk..
Sziasztok.

Multkor már kérdeztem ki tud rs 125 99 évjárathoz rotax 122-es folytatlan gyári hengert,
csak hibátlan lehetőleg új érdekel, de ha van valakinek kiválló állapotú az is szóbajöhet...
Dugó is kellene lehetőleg asso verke, de ha nincs vertex...is ok
Írjátok le mennyi lenne henger+dugó, és ha minden passzol hétvégén vagy jövőhét elején jöhet is az üzlet.
Szerintem ebbe annyi a Streetfighet hogy estek vele és ráfoglyák hogy ez streetfighter
Az ára is pofátlan :) ennyiért lehet kapni normálisat .
Mert?:D Raksz rá idomokat és kész...
Jó szöveg: http://www.kepesmotor.hu/april...
350ezernél többet nem ér ...
Micsoda igényesen megcsinált, gyönyörű streetfighter RS!

http://www.kepesmotor.hu/april...

Bikepicsen láttam h a buzi románok is valami ilyesmit tettek egy RSel :S
Köszönöm!
Már szavaztam is
Gyönyörű mostanság a Pilis!
meg a gépem is
részvétem
sajnálom
részvétem
tény hogy nem kéne annyival menni de van mikor nem bírja az ember és játszik kicsit a géppel.
nyugodj békében bocsi a faja fogalmazásért de szétbazs az ideg
napokban elszált norbimotoros barátunk itt egerben, 140el kijöttek elé, kb 60métert csúszott és egy müanyag nemtudommit ami alatt vezetékek vannak meg stb, mint egy upc-s cucc.26éves volt , r6al. aznap 2x járta meg a mátrát sajnos városban sem bírta visszafogni magát. virágostól kiment elé egy 1 nő akinek egy hónapja se volt meg a jogsija:( wagonr+-al.olyat csattantak hogy másik uccába ishallották a dolgot.szegénykém 2x próbálták újraéleszteni de 5perc után már hagyták:(nemmaradt egy ép csontja sem. amikor kivitte azt a müanyag szarságot csak eggyet rándult a keze és onnantól nem mozdult.amikor kipakolták értékeit, kb 10perc mulva csörgött a telefonja abba az átlátszó tasakba ami a rendőröknél lesz.olyan rosszvolt belegondolni ishogy kitudja neme az asszony hogy mikorjösz haza vagy szülők vagy egy jó barát és már nemél az a nyom a falon többen aztmondták guminak a nyoma, odais odavágódott a motor
Na ezzel egy az egyben egyetértek.
sziasztok vki ... tud nekem használt pályahátsógumit? (akivel tudok találkozni mert szombatra kellene mert az euroringen leszek valószinűleg... tenksz a segítséget...jah fel is kéne rakni:d
kár.
42.5
vasárnap remélem tudok javitani
sajna nem megyünk
gyúrunk a következő szezonra
mennyi volt eddig a legjobb időd?
Hát látod sajnos a nagyok nem így vélekednek.pedig ha a gyártók ránéznének arra,mennyi 400ast adtal el az évek során....
Mondjuk látod,mikell az embereknek,már a 600se elég mer nemelég nyomatékos,és 200nál nemlehet vele hanyattbaszódni!
meg minjá egyből hatszájas pályamotor,mert a 125öt már mindenki azthiszi irgalmatlanul megtanulta.mindegy én nem itélkezem senki fölött,ülök a kis zöld suhancon,aztán tekerem a bajszát
Multkor bakomymotor és fucky írt várom ajánlatukat
Sziasztok.

Multkor már kérdeztem ki tud rs 125 99 évjárathoz rotax 122-es folytatlan gyári hengert,
csak hibátlan lehetőleg új érdekel, de ha van valakinek kiválló állapotú az is szóbajöhet...
Dugó is kellene lehetőleg asso verke, de ha nincs vertex...is ok
Írjátok le mennyi lenne henger+dugó, és ha minden passzol hétvégén vagy jövőhét elején jöhet is az üzlet.

Egy jó barátomnak kell, nem eladásra igaz fucky