Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor te voltál :)
egyszer még asszem Esztergom környékén jöttetek szembe, aztán meg Visegrád felől jöttetek amikor mi meg arra mentünk.

meg láttam egy új fehér rs-t a szentendrei gyorsforgalmi végén ahol az omv kút van. ázsiai volt a srác.
esetleg olvassa a fórumot?
grat. mindekettőtöknek! számomra leírva is elég izgalmasnak tűnt
Köszke...az biztos hogy mindketten bekeményítettünk...
Lali az úgyszokott ordíbálni
kiváncsi vagyok majd a képekre mennyire jön majd vissza a képekból hogy mekkora meccs volt...ha van valamitek akkor mutassátok majd dobok énis párat amint lesznek
Elmebetegek vagytok tesóddal mind a ketten .A 2-esnél néztük hogy mit műveltek.Volt hogy,aztmondtam jó ezek kiütik egymást.Jó volt nézni,tetszett mindenkinek.Juhász Dávid faterja örjöngött,készen volt,folyamaosan ordított. .Jó meccs volt, csak Marcit sajnáltam,nagyon komolyan elment, rettenetesen tud az a srác,eddig nem gondoltam h ennyire.
ppt csak annyiból áll h képek meg képaláírások,h még mondom a mondoam kivetítőn tudjak vmit mutatni:D
jöhet az is, majd legfeljebb jól szétkritizállak, de csakis a fejlődésed érdekében :))))))))))))))))
grt.
Hali!
A kiegyenlítő tengelyen mit és hogyan tudok állítani?
oks!
megvagy
Téged pedig felvettelek mariann!
Nekem egy Narancssárga RS-em van!
Nem téged láttalak kétszer is?
szia felvettelek újra mert közben én letöröltem egy csoportot msnről... de csak emailod írja ki... vegyél fel még1x pls:)
Voltunk ma fent a Visegrád-i várban!
Nagyon frankó kanyarok vezetnek fel a várhoz!
Senki nem hagyhatja ki azokat a kanyarokat!
Széles utat mindenkinek!
Na gépközelbe kerültem tegnap óta

rövid kis beszámolóm:
Pénteken 12fok...mind1 kicsit bemotorozzam magam 1,5 hónap kihagyás után...
kitűztem célnak egy 2:23as köridőt amiből majd másnak javítok...
23ból 26 lett és kicsit magamba estem de tudtam hogy hol voltak hibák meg a hőfokkal is voltak problémák és aggasztott hogy minden kanyarba vagy leesett a fordulat vagy eggyel kisebb fokozatba meg üvöltött...
Este elhatároztam holnap széria áttétellel megyek ( 17/ 40) (elötte 17/ 39 volt)
reggel így is lett átdobtam a lánckereket, új fékbetét, feltettem az Öhlinses matricát Biaggis poló amit eltudtok képzelni hogy meglegyen a 20 alatti köridő ami kivolt a 7végére célnak tűzve...
tudni kell hogy a bajnokság úgynézett ki hogy Bátyámmal Dunlopba holtversenybe voltunk 5-6. helyen az Aprilia kupába 2. voltam 5pont elönnyel...az első 14ontra volt tőlem szal matematikai esély is volt még...
múltkor bátyám 18at ment és sok 19es köre volt...szal muszály volt gyorsulni
11kor felmentünk időmérőre lesz ahogy lesz...
sütött a nap, volt vagy 17fok az aszfalt langyos volt...
felvezető kör után 2:24 namondom ebbe volt még bőven, aztán következő kör sikán elött féktávon lecsuszik a lábam a lábtartóról kicsit elbasztam ott és 22es köridő namondom produkáljunk egy jó sikánt aztánb lett egy 20as köröm és akkor megelözött a Galbács aki 13.9et ment az időmérőn és 2kanyart próbáltam lemásolni róla ameddig még látómezőben volt és az a köröm az eddigi legjobb 2:19:0 volt
lejöttem virultam meg minden a többiek közbe nyomták fenn én addig egy cigivel nyugtáztam az időment a monitor elött mint a nagyok
Verseny 16:20 kezdett már hülni de elborult az agyam...kilöttem rajtnál...2sorral elöttem volt egy RS 250 es és hátsó kerekéig tudtam zárkózni amikor kilépett...aztán első kanyar szo-szo kicsit ovatos voltam...aztán 2. körben egy 250es megelözött és kanyarokba feltartott egyenesbe ellépett...aztán kb 2kör telt el hátranézek mi a helyzet a fiukkal látom jön egy román kolléga mögöttem mondom had menjen nemvagyok vele csatába...elengedtem aztán elöttem elkezdte keresni a pályát de kb szó szerint...olyan szinten kizökkentett hogy nagyon...
aztán összejött egy 4es boly benne a báttyámmal...kezdődött a matek
voltam 4. a bolyba voltam 2. 1. minden...akkor jöttem rá hogy mi a szitu hogy ha bátyám 1. a bolyban (Aprilia 2. helyet jelentett) és én meg 3. a bolyban (Aprilia 4.hely) akkor bajnokság 2. helye ugrott...
elborult a köd és lépnem kellett...2kanyar alatt 2nek elmentem aztán célegyenesbe elmentek nekem ők ketten köztük bátyám és féktávon első helyre akart törni de nemsikerült neki mert nagyívben nagyobb kanyartempóval hamar gézzal elmentem nekik és 1kört kellett még hiba nélkül mennem ami szerencsére sikerült és meglett a 2.HELY ami a Bajnokság 2. helyét jelenti...
jah még volt egy eksön amikor boxkijáró elötti kanyarba bementem és egyszercsak oldalról ütés és fél métert odébtett a román kamikaze...utólag visszagondolva is meleg helyzet volt...de nemsokat vettem vissza a gázból szerencsére.

Majd dobok fel képeket is és bocsi ha untattam valakit a hülyeségemmel de iszonyat mégmostis leírni ezt a futamot
itt nem ez volt a kérdés ezekkel tisztában vagyok hanem hogy mi a valószínűsége annak h utánam fordította... bár ha jobban belegondolok lassítottam valamennyit... meg ahogy néztem csak 1 ember ült a kocsiban és ő is vmi mást csinált közben.... majd kiderül
Ígen, ottvan adam de mar levelezon.
Szia Marcs!
Sajna tuti hogy nem lessz jó az elkövetkező 2 hét!
Sajnos!
Különben utána jártam, és régeben felvettelek már a myvip-en keresztül!
BéciBy The Biker Boy a nevem!

Üdv.: mindenkinek!
akkor 300.000Ft
mihez képest... városon belül és kívülről mértek mellesleg új 30as tábla... énmeg olyan 80-90
olyan gyorsan mentél?
ha a kocsiban volt azt is lehet forgatni? ááá most rohadtul elkezdtem parázni
én úgy tudom hogy utánad fordíthatják