Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem értem kiskörte mindenkit olt... Fórum főoldalon is láttam van valami ügye... Légyszíves TÖLTSD KI AZ ADATLAPOD!
Egy mocskos Bécsi almás rétes .
boccs elírtam... EZ!
Tudod mi vagy te fucky? EZ!
neked aztán van vér a faszodban. idióta. és mivel versenyzel, a 6kilós cbr-eddel a 125ös ellen. hallod meghajolok előtted. te szenny ember.
Ezen meg te is nevetsz...
Johoooggy
Te biztosan sokra viszed az életben
Okés látom ittlaksz. Akkor gyere közuti verseny pesten... kinek van több vér a faszába.... Nah?
Vicces gyerek vagy faki Mr. palyameno. Lattalak mar motorozni, igazad van. Nem nyalam csopogott, hanem konnyem, hogy ki ez a szerencsetlen balfasz. Egyutt meg tenyleg nem motoroztunk. Nem jarunk veletek. Mi motorozni megyunk nem szlalomozni koztetek. Nemkell, hogy fel kmrol azt nezzem honnan kerullek. peace.
Egy Japán motornál ehhez a gondololathoz nyugodtan hozzászokhatsz
Fuhha megkaptam Te csak max kivűlről láttál, de hát valakinek néznie is kell, amikor én megyek a pályán, de néha visszaintegethetnél amikor csöpög a szád hogy én tolom....
vagy ha újabbra gondolsz 250 4t-ben nem sok alternatíva van, csak az új kawa 250r. Most tudnék egy 0km-eset, igen jó áron, el is gondolkodtam a cserén (egy időre). Csakhát picit ropi futómű, béna blokk, meg spórolás. Egyetlen előnye h keveset eszik. Azért ha valakit érdekel az a 0km-es, szóljon!
250es 4t-kkel az a baj hogy nemigen találsz 10évesnél fiatalabbat, sőt már az is csoda lenne. 20ezret forognak és minden idióta gazdája üveghangon szaggatta jóeséllyel. Ott meg ha cserélni kell dugót, szelepeket, bármit, az megint mocsok sok pénz.
Ha minden igaz, tavasszal eladó lesz a Drágaságom, több extrával, mindennel. Naggyon szeretnék helyette egy min. 600as 4t-t, mert az RSem 'néha' gyengének bizonyul. Az már más kérdés h az ősök mit szólnak majd a tervemhez....
Valaki tud valamit mondani Mec Eur gyártmányú hajtókarokról?
A ragadás karburálási probléma volt, ezt láthattad ha visszaolvastál. Ehhez semmi köze nincs a motornak.
Jelenlegi tapasztalataim szerint a másfajta váltóolajat nem zabálja (holnap megint leengedem csekkolásra), és a váltóhang is sokat javult amióta megfelelő mennyiségű olaj van benne :)
hany eves vagy te?
hívj fel tudok pár motyót
20/5140810
kiskörte először töltsd ki az adatlapod légyszies!
Szerintem mindenkiben benne van az ,hogy az olaszmotor így sz@r szétesős stb.. Nekem 2 éve van meg a Cagiva már vagy 3000 km et mentem vele semmi baja nem volt! Bátyám Gilerájának sem pedig az nyűve van rendesen!
Ha egy japán motorra sem figyelnek oda akkor az is széthullós stb..!
egyébként ebben az évben, habár nem tudtam nagyon motorozni mert tavasszal diploma, nyáron államvizsga, ősszel álláskeresés volt ezerrel, és csak 7x jutottam ki a h.ringre, de borzasztóan jó érzés, hogy a kawának semmi baja nem volt. de egy gramm sem.
azért költöttem rá több mint 300ezret 2 év alatt... tényleg nagyon megállja a helyét az utcán. egyébként meg mi ellen kéne megállnia a helyét? h a piros lámpánál legyorsuld az autót?
sztem is hülyeség RS-t utcára venni. kiskörte heyében messziről elkerülnöm. persze ha pályázni akar akkor go ahead!
Az Rs pont azért egy nagyon jó motor, mert pályán és utcán is megállja a helyét
nem hiszem. ezeket az alap 2t dolgokat tudom. a levegő nyomást viccből írtam
ja megragadt, aztán most nem rég nyekergett meg ilyenek, elfogyott az olaj stb... ennyit szerinted megéri egy UTCAI motorba invesztálni? mert szerintem nem. egy 250es 4t-vel is odaér ahova akar, csak olcsóbban... fogyasztásban és javításban is.
pályára kell az rs, sehova máshova nem.
tudod ha valaki 2T t vesz az tudja hogy a kuplungon a ujj... nem mindegyik rs szétesős,de szerintem Tyt használja rendesen azt a motort,és falja a Km-t! Az hogy megragadt az lehet hogy azért volt mert a vertex egy ideje elég szar dugót gyárt... Nem hidd hogy ha Mitot veszel az többet fog bírni.