Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Halljátok nem azért, de most már ragadjatok meg néha ,mert van eladó hengerem
sosem változol
*velem*
valaki nem cserél ülést vele?
piros ülés kellene
Hol a kezetek királyok?
en tudom
már ha itt tartunk nem tudom kinek drogos az msn címe
neked se volt nagy
nem emlekszem h ilyen nagy volt a szad kakucson. akkoriban meg biztos nem szedted a koxot.
senki se kérdezett..
csak azért kérdeztem mert úgy írogatott h nem volt kitöltve az adatlapja
Bence ezt hívják elég nagy oltásnak
www.bikeparts.hu
Itt találsz hozzá plexit
nemigen itt akar tarsat talalni, de igazad van egy probat meger.
hogy hívnak?
mire vagy kivancsi?
34delorto karburator kompletten eladó, hibátlanul müködik, ára:15eft
érd.:elérhetőségeim az adatlapomon
amúgy töltsd már ki az adatlapod
kíváncsi vagyok most már rád
éltechnika? versenymotor? Ez egy utcai RS 125 Sp gyári rezonátorja, amik 220L es hengerrel jöttek ki. peace.
hy all
2001-es évjáratú rs-hez szeretnék plexit ha valaki megdobna egy linkel megköszönném(használt is érdekel ha jó állapótú)
Üdv: Ádám
12500-13000 nyugodtan foroghat ha 10nél már hulla,föleg 6.ban.Amennyiben nem hulla az nem gyári motor és főleg nem utcára való mivel motorozhatatlan lámpától-lámpáig.ergo versenymotor.sp-zni lehet ide-oda mert jól hangzik, te éltechnikáhóz nem juthatsz és nem is fogsz, pláne nem ennyiért és nem egy fórumon,utcára.Azok a csövekre amit te emlegetsz, nagy pénzt kell lerakni,már amennyiben eladó és van motor amire érdemes felrakni.peace.
valakinek van tapasztalata a Dunakeszi Apriliaval kapcsolatban?
en azt hittem kiutom a coffos gyereket a haja alol, ugyanis kertem idopontot nagyszervizre, amire az volt a valasz hogy most nem tudja mikor lesz idopont jojjek vissza holnap.. mondom oke nem gond de egy kerekkulcsot adjon mar hogy meghuzzam a lancom.. hat O nem ad mert loptak mar igy el kulcsot.. komolyan mondom aki talalkozik a formaval legyen kedves lekopni helyettem! mellesleg soha tobbet a kozelebe se megyek a helynek.. :-) mellesleg nem vagyok az a 13eves kisgyerek, es egy haverommal voltam, aki nem olyan kedves arcu, tehat nem a 24 evemnek szolt a parasztsaga, csupan egy kcsg :) kivancsi vagyok esetleg mas is jart-e igy....
Nem mérem át egy gyárihoz, mivel nem hasonlítható össze egy gyárival , se teljesítményre se súlyra. Ez egy SP cső, méghozzá az első széria. A gyárinál kb 2x könnyebb, valamint sokkal vékonyabb lemezből van. A krómozás az nem gyári rajta, nemtudom ki krómoztatta. Majd Bagi Zsolti elmondja ha akarja, mit lehet tudni még róla, ugyanis övé volt régen. Ezzel a csővel adta el az rs-ét, Fórumos VérRS-nek. Neki meg én csináltam párszor a motorját, sokat mentem vele, 12500-13at forgott terhelés alatt vele, nagyon jól ment. Aztán vele cseréltem el az én gyárimra, meg fizettem rá x összeget. Neki most az én gyárim van fent, majd elmondja ő is a változást.
Eladó:
HJC cl-14 Phantom
M-es méret
enyhén karcos

Bélés: Nylex anti-allergén
Fejpárna: Nylex anti-allergén kivehető
Plexi: típus HJ-07, alap: páramentes, rendelhető: RST színek
Rögzítés: gyorskioldós
- ABS kompozit könnyű szerkezet
- dupla héjréteg
- 5 pontos szellőzőrendszer
- különleges szabadalmaztatott plexi záró-mechanika

Ár:9.900Ft
Ata és ez hol 125 sport production koncepció? versenymotor csöveket nem krómoznak és föleg nem látnak el homológ kipufogó "e" betűjellel.Gyári csö eladva annak amit megakarnak venni :D,ha sp akkor legyen sp,attól ez egy gyári csö.Mérd át egy gyárihoz.