Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de volt motoron de ez a gyári és semmi baja a hengernek 03-as gyártási év
Farkas jozsef
Van eladó zsír uj prox hajtokarom!megegyezünk akit érdekel!adatlapomon!
JHA? az aprilia-nak ahhoz semmi köze...
Most mi van benne ?
dugot nem nézte meg a szerelő ugye ?
vki pályázik a hétvégén?
apropó, megint leengedtem a váltóolajat, és szerencsére megint nem fogyott belőle.
Nagyon úgy néz ki hogy a motorom valami furcsa idegenlény behatása által csak a 75w90 váltóolajat zabálta. :)
jha és a 2deci igolal jó volt.
Hátha tud itt vki vmit mondani. Mitoról van szó, 2deci olajat engedtem le belőle (igol proplus), castrol 4Tvel (10W40) lett feltöltve de nem igazán emeltki a kuplung (egyesbe rakásnál megugrott, illetve 1esbe inditásnál is) hidegen melegen egyaránt. Leengedtem olajnélkül megprobáltam, ugyvettem észre h jó. Akkor beleöntöttem a motul transoil expertet 10W40 (én már 4-5 éve ezt használom), 8 decit (ugy ahogy jó volt üresből 1be) engedtem lebelőle most olyan 5deci van benne és üresből 1be rakásnál már nem ugrik, de hidegen egyesbe inditásnál még mindig meg ugrik egy kicsit (és néha neki áll gurulni) leállitom visszaindit és akkor semmi jelenség. Vkinek vmi ötlet?
Azt hol találom és mit tudok vele csinálni?
Ha valakinek kell még Vertex dugattyú szett rotaxhoz, még van 5 db az akciós, 15eft-os áron.
Érd:bakonymotor@gmail.com
06-20-545-3546
Ment email!
gondolom az + pénz
tulcs olcso lenne
email! Bocsi
bakonymotor@gmail.com
Zsir És ez csak a henger vagy dugo hengerfej tömitések ?
EZ email vagy msn?
Mito henger. 45 eft, új.
bakonymotor@gmail.com

VAn hozzá dugóm is.
Hengerem pedig gyári, új, rotax van, 50eftért. nicasilos
Vertex van, wössner, meg prox. asso most sajna nincs. Viszont akciósan 15ezerért van Vertex szett.
Mitora is fel megy ez a henger?
ki reszelte?
wössnert vegyél.
Megadhatjátok soma email címét, mert ha nincs asso, vertex lesz...