Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A gyártók igazán rájöhetnének hogy lenne kereslet 400 as motorokra... a 250 Speciál helyett is a gyökér Ezpeleta 600 at csinál,pedig simán lehetett volna 400...és ezzel feléledt volna a kategória is mert valaki biztos csinált volna új 400 ast utcára...
háj!vasárnap gokartpálya! jöttök?
hát nekem szerintem csak annyi szerencsém volt h angolul csináltam a sulit egyébként még mindig állást keresnék. illetve h 1 évig gyakornok voltam.
az álláshirdetésekbe van h konkrétan odaírják h corvinusost és pszf-est keresnek... van ahova be sem hívnak ha nem az vagy. mondjuk sztem ez csak bp-en megy így...
corvinus meg bme, elmehetnek a picsába az SZTE-GTK mellett :)) Mé' mindig a legtutibbat hagyod ki ?! :))))))))))))))))
Ilyen van szomszédnak , nagyon gyönyörű .
De nagyon sokat szop vele . pedig 4 honapja van meg neki .
nem,nem csalóka,rgv olyanokat löttyen hogy beszarás:D
de szerintem nagyon élvezetes videó.400 class az arany középút,nem nagy nem kicsi.főleg ha az embernek nincs csucshaccázra kesse,és nemakar annyit gumizni
csak kár hogy lassan kihalunk itthon
de jó ilyet látni vaze! oylan puhának tűnik a futóművük a mai versenymotorokhoz képest.. vagy csak csalóka?
én ilyennekkel szemezek még, csak bár ne lennének made in italy-k
IV- es :)
én az eggyel előttit néztem, ezt
nem akarok rá sokat költeni, kell egy qrva jó szörf, ami annyiba kerül mint a kawám kb:D
mondom hogy megyek.
egyébként olvastam statisztikát a friss diplomásokról, és összecsaphatom a két kezem h iyen gyorsan találtam munkát... csak valah qrva lassúnak tűnt:) eleve amig jelentkezel és behívnak meg elbírának az 1 hónap majdnem:S na most az első nem jött össze, a másodikat lemondtam és az utána lévő kettőt meg megkaptam. de az 1iket ugy h 1 hónap múlva hívtak h engem választottak, amikor én azt hittem h már rég leszarnak:)
Na. akkor nagy a heppinesz gratula! Nekem is alakulnak a dolgaim szerencsére.

A dupla kerek-lámpás Polo, az melyik széria? Nekem az jön be leginább a Polo-k közül.
persze fél kiló csirke nem elég, én mindig viszem a partra a turmixaimat
figyelj ezek iyen dolgok. nyaralós ismerőse mindenkinek van, 1800 a benzinpénz és 2000ft-ból két napig urasan eleszel! annyiból veszel fél kiló csirkemellett valami szószt meg tésztát, estére 2 sört... sokkal jobb mint egy buliban elinni 4 óra alatt:)
Szerintem jó a polo is nagyon :) én csak jókat tudok róla mondani az van a háznál .
1,4 es de igazi nyomatékdisznó . 2400 as fordulaton leadja a nyomatékot és 2700 an a loerőt és 4700 at pörög :)
Apum ujjonan vette de még mindig megvan és 170 ezer km van benne . ( olajcsere , légszűrő olajszűrő )
Amugy 3. as széria és Sedan . Néha mi is utánfutozunk és bírja szépen
én ugy vagyok vele h nem sietek, és nagy emelkedőkön sem fogok keresztül menni szállítás közben ezért kisautó az okés:) a fogyasztást akarom szem elöl tartani. multkor haverom puntojával 6 liter benzinnel mentünk le balcsira+boltba járás stb:) ez tök jó szerintem, ugyh iyen kisebb dolgok felé kacsingatok...
egyébként összejött kettő is 1 héten, de ez vonzott jobban, még akkor is ha a másik helyen jobb lett volna jóval a fizu
Range Rover párti vagyok
mé nem navigator? az tuti bírja.
épp az elöbb gondoltam rád, hogy mennyire befolyásolhatja az álláskeresésedet a pénzügyi válság, de akkor ezekszerint összejött valamelyik interju végre?

Énis most nézelődök valami verda után. Jövőre énis inkább utánfutózok. Én 4-es Golf-okat nézegetek nagy-erőkkel, mert azt gondoltam hogy a Polo túl pici az utánfotós dologhoz. Szerinted nem?
na, szörfözni megyek veled ha anyniból kijövünk!
ugy értem h cink, h nem fogom fizetni a benzint h a dugóban rohadjak... sztem qrva nagy luxus napi szinten autókázni. csak utánfutó szállításra kell, meg jövőre már márcistól szeretnék szörfözni és hétvégente lemenni balcsira ha már 2en megyünk olcsóbb mint a szar vonat. utazással meg kajával együtt 1 hétvége kijön 3-4 rongyból, amennyit más elbulizik 1 este alatt, én abból inkább elchillezek meg szörfözgetek két napig, távol a buzi fővárostól.
Nana!
:)
hát, ami neked cink munkába járni, arről én nem is álmodhatok.. és sok felnőtt dolgozó ember sem..