Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Sima gyári festés, a matrica meg egy Delorto-s matrica még az olasz tulaj alkotása
Hello Tomi55.
A te motorodon mi a festés és mi a matrica az oldalidomon? Tudom, hogy gyári, de ilyent még nem lestem közelebbről
És mégis mit kellett volna csinálnom? Elmenekülnöm? Úgyis utólérnek, ha nem akkor elkapnak máskor.
125/50-el alapból felesleges megállni a rendőrnek, mert ott egyértelmű hogy csak szívhat a tulaj,ha szerencséd van akkor rutin ellenőrzéssel megúszod , ha nincs akkor szívhatsz is szépet...
Ilenkor kell felhívni a rend éber őreinek figyelmét, hogy KPM az több mint 10 éve nincs:)
A múltkori igazoltatásnál még nekem is csak adásvételit meg biztosítást kértek. De ez most nem igazán hitte el hogy 50-es. Na majd lesz valami, majd megírom... Selec amúgy szerintem nem akarsz csak a közvetlen környezetedbe motorozni, mert ha máshol kapnak el akkor ugyanúgy kiszúrhatnak mint engem.
Hát haveromat megfogták jogsi nélkül . Apja rendőrfőkapitányságon dolgozik. Kivette a nyilvántartásból a feljelentését. De ez más dolog szerintem ....
Van egy imsmim neki sem volt rá A1 e. és felszolította a a rendőrség hogyha nem adja el a motort akkor feljelentik .
huhhh
Én is 50-es ként használom, mondjuk nálunk a rend őre baszik az ilyenekre :) Amikor nem volt jogsim megállított és annyit mondott hogy toljam el a motort a kanyarig aztán mehetek. Mondjuk megkérdeztem ismerős rendőrt, ő azt mondta hogy ők csak az adásvételit meg a biztosítást nézik
Városban észrevettem, hogy követnek. Próbáltam kis utcákba menni hátha nem jönnek utánam, de még mindig követtek nem akartam feltünő lenni, gyorsan menni stb. Aztán egyszer csak kidobta a szirénát, majdnem letúrva az útról megállított. Nézegette az órát hogy egy 50-es nem megy 200-al, erre mondom az egy dolog mi van beleírva. Nézegeti tovább és mondja, hogy jó majd a kpm eldönti. Kapok majd egy értesítőt bemegyek rendőrségre és majd mondják mi lesz. Apám egy rendőr ismerőse azért már intézkedett, remélem nem lesz semmi komoly.
Mesélj mi történt ?
Eladó lesz egy zsír uj henger reszelt nagyon pöpec 122-es henger ára 65 ezer. Soft reszelt henger, nagyot dob
Amugymeg 2 kezedet összeteheted, hogy még nem lett baleseted a Suzukival, mert ahogy mész.... Szóval relatív, te is kifoghatsz egy rossz napot, amikor mégse úgy megy, ahogy kéne. Pályamotorozás powaaa
Én csapatom neki De szerintem akkor tudja megismerni az ember a kocsit ha haladosabban megy, persze nem 160 városba hanem enyhébben, vagy kimegy egy lezárt terepre gyakorolni
Király, vihetem kpm-hez a motort bevizsgálásra. Tudniillik 50-esként használom. Aki még így hajtja a szekeret azonnal csináljon vele valamit. Sajnálatos, hogy csak a hibáiból tanul az ember...
Ez kurvagáz. Egy 16.5 éves még gyerek. Amikor én csináltam 5 éve akkor még 17 évesen kezdtem és mikor betöltöttem a 18-t akkor mehettem vizsgázni azt hiszem úgy volt valahogy... Mondjuk 20 éves koromig én is megcsináltam hülyeségeket baleset nem volt szerencsére. Mondjuk én ha száguldoztam azt csak utasok nélkül a saját szórakoztatásomra tettem
Akinek van 2004 es Rs hez fejidomtartó vasa , fejidom , bal oldali kormánykapcsoló , karcmentes visszapillantó ,
Az kérem jelezze . e-mail : for7a10@freemail.hu
ezért élsz t még;)...am meg látszik h nem ültél még mellettem:D,mondjuk ha az az ára h ne haljak meg az utakon inkább ugy vezetek,minth en legyek a város faszagyereke
de te úgy vezetsz mint a 60 évesek.....
a kreszt:D,vezetni csak akk mehetsz ha betöltötted a 17et:D...am meg nekem is lassan 3 éve van jogsim,es mar kb 30-35ezer kmnél járok,mondjuk anyira nem számolom,1 koccanásom volt eddig...nem életkor függő hanem felfogás h kinek kellene jogsit adni...
16.5-től lehet
én nekem is 17évesen most februárban lett jogsim B-ből. eddig 12ezer km-t vezettem le vele balesetmentesen ez alatt a pár hónap alatt. Most pedig a C+E kategóriát csinálom. 1 hónap múlva elmélet aztán tavasszal pedig gyakorlat.
Én is eltiltanám!
Utálom amikor éjszaka azt látom hogy egy iszonyat kemény csávó ül a volánnál, mögötte ül 3 ember egy tuning Ladába, vagy swiftbe, és végig előzget mindenkit hogy megmutassa milyen kemény, azt meg főleg amikor jönnek haza buliból és részeg a sofőr. Amúgy nekem is 17 évesen lett meg a jogsim, még várnom is kellett hogy mehessek vizsgákra , de mégse voltam hülye, soha nem volt balesetem, még a közelébe se voltam, pedig vezettem tükörjégen, árvízben, stb.. gyakran megyek fél 5 kor. Mondjuk én levezettem 15 000 km-t robogóval mielőtt b-s jogsit csinálta, lehet az adta meg az alapot Ha meg menőzni akarok akkor elmegyek motorral egy körre a városba, azt alapjáraton is megnézik
Amúgy meg, ki kell ismerni a kocsit akkor lehet haladni azzal is, meg nem belemenni hülyeségekbe, most gondolok 160 városba stb....
Sofőrt egy életre el tiltanám a vezetéstől az biztos!
18évesen még a tinta sem száradt meg a jogsin és már versenyeznek mert azt hiszik tudják uralni szélsőséges helyzetben az autót. Ez nem így történt most sem Én 20 éves kor alatt nem is adnék jogsit senkinek nemhogy 17 évesen elkezdhesd.
Ez gáz
bazz 3 motorost ismerem vagy is ismertem így fórumon R.I.P.
örülök hogy Kenya megúszta legalább. viszont sajnálom a többi utast. főleg a sofőrt akit megfognak hurcolni rendesen :S
Rs 50 fórumba írták be:

Sziasztok. Mint RSesek szerintem kicsit rátok is tartozik a következő. Szombat éjszaka egy elég durva baleset történt Szolnok belterületén autóval. 4en utaztak a kocsiban, a két hátul ülő azonnal meghalt, egyikőjüknek RS50-e volt (Májer), a másik egy hónapon belül vett volna egy használt RS125-öt (Linkoln). A sofőr súlyos állapotban fekszik az intenzíven ő nem volt motoros. Az anyósülésen utaző srác (Kenya) megúszta egy agyrázkódással, neki sokáig RS50-e volt nemrég váltott 125ös Mitora. Közülük legalább 2en fórumoztak itt. Ovatosan gyerekek, nem kell versenyezni senkinek.. Játszátok le szkanderban vagy mittudom én de ne versenyezzetek.